تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵
کد مطلب : ۴۶۲۲۰۱
طی حکمی از سوی اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، علی شیرازی سرپرست سابق معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، به‌عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران منصوب شد.
۰
plusresetminus
علی شیرازی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران شد
به گزارش بلاغ؛ بنا به پیشنهاد سیدمحمود حسینی‌پور استاندار مازندران، طی حکمی از سوی اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، علی شیرازی سرپرست سابق معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، به‌عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران منصوب شد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای علی شیرازی
سلام علیکم

به استناد بند ۵ مصوبات نود و یکمین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر و نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم برای مدت سه سال به سمت دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران منصوب می‌شوید.

برگزاری منظم و دقیق جلسات شورا، ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های عضو و مرتبط باانجام اقدامات مؤثر در زمینه‌های مقابله با هرگونه اقدام و فعالیت  غیرقانونی مرتبط با مواد مخدر ، پیشگیری از تهدید و آسیب اجتماعی اعتیاد  و درمان معتادان، پاکسازی نقاط آلوده استان و ساماندهی و نگهداری معتادان متجاهر، پیگیری اقدامات قضایی و ضربه زدن به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان با تمرکز بر اقدامات اطلاعاتی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکانات موجود، همچنین اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر و اجرای طرح یاریگران زندگی در اقشار مختلف جامعه در راستای سیاست‌های کلی نظام و سایر برنامه‌های ابلاغی از سوی دبیرخانه با رعایت قوانین و انضباط اداری از جمله اموری است که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق، کارآمد، هدفمند و مبتنی بر اصول نسبت به تحقق آن اهتمام و تلاش نمائید.

توفیق شما را در راستای انجام این مأموریت خطیر و اجرای برنامه‌ها با رعایت اصول قانون‌مداری، براساس محورهای ابلاغی دولت خدمتگزار و مردمی   در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

گفتنی است شیرازی از نیروهای رسمی وزارت کشور است که پیش از این سابقه خدمت در آموزش و پرورش، معاونت دفتر نمایندگی وزرات امور خارجه استان، معاون فرمانداری سیمرغ، معاون اداره کل امنیتی و انتظامی،  دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مدیرکل امنیتی و انتظامی و سرپرستی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران و  تدریس در مراکز آموزش عالی استان را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
عبدلله
با سلام
استاندار مازندران با این انتصاب نشان داد پرکشیدن یک به یک جوانان استان در بلای اعتیاد ، فروپاشی خانواده های مازندرانی به دلیل اعتیاد و ... برایشان بی اهمیت و سیاسی است ....
پربيننده ترين