تاریخ انتشارسه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۲
کد مطلب : ۴۶۱۸۸۶
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: اعضای فراکسیون حمایت از مصرف کننده را منوط به حمایت از تولیدکننده دانستند و خواستار افزایش نظارت دولت بر بازار شدند.
۰
plusresetminus
افزایش نظارت دولت بر بازار در دستور کار قرار گیرد/ لزوم حمایت از تولیدکنندگان در حوزه سرمایه در گردش
به گزارش بلاغ، محمدعلی محسنی بندپی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان عضو فراکسیون بر اساس گزارش‌های دریافتی از حوزه‌های انتخابیه خود درباره گرانی کالاهای اساسی در جریان حذف ارز ترجیحی، دغدغه‌های خود را مطرح کردند که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و از دولت خواسته شد تا نظارت بیشتری بر بازار داشته باشد.

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تأکید اعضای فراکسیون به حمایت از تولیدکنندگان به ویژه در بحث تأمین سرمایه در گردش تولیدکنندگان، عنوان کرد: اگر می خواهیم از مصرف کننده حمایت کنیم باید اول از تولیدکننده حمایت کنیم.

محسنی بندپی افزود: هرچه تولید کننده تحت حمایت باشد و تولیدات به لحاظ کمی و کیفی قابل مورد توجه قرار گیرد، مصرف‌کنندگان از نظر هزینه‌ای راحت‌تر کالاهای مدنظر خود را تهیه می‌کنند.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به موضوع بعدی این جلسه که درباره انتخابات پیش روی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی بود، خاطرنشان کرد: درباره این موضوع نیز بحث و بررسی هایی صورت گرفت اما به دلیل اینکه هنوز افراد به صورت مشخص معرفی نشده و اعلام حضور نکرده اند، مقرر شد تصمیم گیری نهایی به جلسه اضطراری موکول شود که قطعا اعضای فراکسیون برای انتخاب خود درباره تک تک اعضای هیأت رئیسه، عقلانیت و منافع ملی را در نظر خواهند گرفت.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين