فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور اعلام کرد:

اجرای رزمایش ساحلی در شهرستان نور

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸
کد مطلب : ۴۶۱۷۱۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور گفت: بسیجیان در همه ماموریت‌ها کمک‌کارنظام و انقلاب اسلامی هستند و در چند روز آینده بسیجیان در چمستان نیز با آمادگی کامل در رزمایش نقش آفرینی می‌کنند.
۰
plusresetminus
اجرای رزمایش ساحلی در شهرستان نور
به گزارش بلاغ، سید نعمت اسدی در گفت وگو با خبرنگار ما در خصوص رزمایش ساحلی اظهارکرد: درراستای منویات مقام معظم رهبری هر ساله برای آمادگی رزمی بسیجیان، تداوم آموزش و رزم جنگ این ماموریت اجرا می‌شود.
 
وی با اشاره به این ماموریت در استان و شهرستان در دو مرحله یادآورشد: در مرحله اول به استعداد دو گردان بیت المقدس و رزمایش دفاع از ساحل این رزمایش اجرا شد و در چند روز آینده بسیجیان در بخش چمستان سه رزمایش دفاع از کوی و برزن، مقابله با ناآرامی ها و امداد نجات  را برگزار می‌کنند.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  شهرستان نور از همراهی مردم ولایتمدار شهرستان و زحمت فرماندار شهرستان نور به عنوان مسئول ستاد پشتیبانی رزمایش قدردانی کرد و افزود:بسیجیان در همه ماموریت‌ها کمک‌کارنظام و انقلاب اسلامی هستند و در چند روز آینده بسیجیان در چمستان نیز با آمادگی کامل در رزمایش نقش آفرینی می‌کنند.
 
 
اسدی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری رزمایش  آمادگی صددرصدی در مقابل دشمن احتمالی، حوادث و بحران‌ها است.
 
 وی گفت: مردم ولایتمدار کشورمان آگاه هستند که حضور شایسته و تاثیرگذار بسیجیان در طول ۴۳ سال انقلاب اسلامی در کنار آحاد مردم در تمام ماموریت‌های نظام و انقلاب اسلامی مانند حوادث، ناآرامی‌ها، سیل، زلزله و ... سبب اجرای اهداف و کارهای بزرگ شد.
 
فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور با اشاره به پیام رزمایش به دشمنان به ویژه اسرائیل غاصب و شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار تأکیدکرد: نوع عملکرد در رزمایش مشخص است و این رزمایش نشان از آمادگی لازم در مقابله با دشمنان است.
 
 اسدی افزود: دشمنان جرأت نگاه کردن به کشور و انقلاب اسلامی ایران را ندارد و می‌دانند هرعمل و تحرکی از سوی آنان اقدام و واکنش دفاعی، با آمادگی صددرصدی از جمهوری اسلامی را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين