تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰
کد مطلب : ۴۶۱۷۱۰
فرماندار ویژه شهرستان آمل از اتصال، ۸۵ واحد صنعتی و تولیدی شهرک های صنعتی آمل به شبکه فیبرنوری خبرداد.
۰
plusresetminus
۸۵ واحد در شهرک‌های صنعتی آمل به شبکه فیبرنوری پیوستند
به گزارش بلاغ؛سید عباس حسینی در آیین افتتاح طرح های مخابراتی که به صورت سراسری با حضور وزیر ارتباطات به بهره برداری رسید، تصریح کرد: طرح فیبر نوری در دو شهرک صنعتی آمل اجرایی شده است که امروز در آیین افتتاح طرح های مخابراتی سراسر کشور به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه در شهرک صنعتی امامزاده عبدالله(ع) 
۱۲هزار متر کابل کشی به همراه ۱۲ هزار متر حفاری برای اتصال واحدهای تولیدی این شرکت‌ها به شبکه فیبرنوری صورت گرفته است، تصریح کرد: به همین منظور، ۱۱۹ پست فیبرنوری در این شهرک ایجاد شده است.

حسینی با اشاره به اینکه برای هر پست فیبرنوری ظرفیت ۳۲پورت با ۳۲ خط با سرعت ۲۰۰ مگ در نظر شده است، گفت: این طرح ها با هزینه ای بالغ ۵میلیارد تومان اجرایی شده است.

فرماندار ویژه شهرستان آمل با اشاره به اینکه برای شهرک صنعتی بابکان نیز  ۵۰ پست نوری با ظرفیت ۳۲ مگ اجرایی شده است، بیان کرد: برای این شهرک قریب به ۵ کیلومتر اجرای فیبرنوری تا مرکز اجوارکلا و نیز ۱۲ کیلومتر با مرکز امام رضا اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه از مجموعه ۱۵۰ شرکت های فعال در شهرک امامزاده بیش از ۷۰ کارخانه و واحد تولیدی خدمات فیبرنوری دریافت کردند مابقی نیز اعلام آمادگی کرده و در مرحله  انعقاد قرارداد دارند، تصریح کرد: در شهرک صنعتی بابکان نیز ۱۵ شرکت و کارخانه از مجموع ۵۴ کارخانه فعال موجود در آن، به شبکه فیبرنوری متصل شدند. 

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين