LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> کمبودی در توزیع مرغ و کالاهای اساسی نداریم | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳
کد مطلب : ۴۶۱۶۶۸
استاندار مازندران به مردم اطمینان خاطر داد که در حال حاضر کمبودی در توزیع مرغ گرم و منجمد و کالاهای اساسی وجود ندارد.
۰
plusresetminus
کمبودی در توزیع مرغ و کالاهای اساسی نداریم
به گزارش بلاغ، سید محمود حسینی پور در بازدید از گروه تولیدی صنایع غذایی ساوانا با عنوان این که نظم و انضباط مجموعه های تولیدی دانش بنیان نظیر این مجموعه درخور توجه است و باید به دیگر واحدهای تولیدی تسری یابد، خاطرنشان کرد: تکنولوژی های نوین در این مجموعه کشتارگاهی استفاده شده است و همین که در شرایط سخت تحریم، این واحد اقتصادی توانست به تولید کشور کمک کند، جای قدردانی دارد.

وی افزود: توسعه همه جانبه و تکثیر این واحد عظیم در تولید سایر محصولات طیور و هدفگذاری برای ورود به بازار منطقه و کشورهای اروپایی که در ۱۰ سال آینده جهان با مشکل امنیت غذایی مواجه می شوند، بعنوان راهبرد اصلی این مجموعه می تواند نقش موثری را ایفا کند و نیازمندی های کشور ما را نیز برطرف نماید.

حسینی پور، اظهار کرد: در مازندران، برنامه های توسعه محور زیادی بویژه در بخش گردشگری داریم که این نوع مجموعه ها در وهله نخست می توانند نیازهای استان که در این زمینه بالاست را تامین کند.

استاندار مازندران گفت: مازندران، استان گردشگر پذیری است و مجموعه اقامتگاه های گردشگری با توجه به نیاز گردشگران خارجی باید از محصولات تولیدی این نوع واحدها بهره مند شوند و در سبد غذایی مراکز گردشگری استان و شهروندان مازندرانی مورد بهره برداری قرار گیرد.

حسینی پور، اظهار کرد: تحرک در سایر واحدهای تولیدی در این حوزه و توسعه رقابت پذیری در این عرصه از مسائل مهمی است که مجموعه های بزرگ تولیدی باید در این خصوص اهتمام کنند.

استاندار، تصریح کرد: مشکلات این واحد بزرگ تولیدی در حوزه آب و محیط زیست بصورت جدی پیگیری می شود و می بایست به نقطه ای برسیم که در این مجموعه ۵ هزارنفر مشغول بکار شوند.

وی با اشاره به این که گروه تولیدی ساوانا با تلاش و جدیت و انگیزه توانست اراده یک مازندرانی را در عرصه رقابت صنعت غذایی هم در عرصه داخلی و هم خارجی به منصه ظهور برساند، گفت: توسعه واحد های تولیدی اینگونه در راستای تامین سلامت و امنیت غذایی در دستور کار این مجموعه قرار گیرد.

استاندار مازندران طی ۴۸ ساعت اخیر جهت تنظیم بازار و افزایش توزیع مرغ، بازدیدهای مستمری را از واحدهای تولیدی و سردخانه های مرغ منجمد استان بعمل آورده است و خطاب به مردم اطمینان خاطر داد که در حال حاضر کمبودی در توزیع مرغ گرم و منجمد و کالاهای اساسی وجود ندارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
اوصافی کوتاه در باره آیت‌الله فقید فاطمی‌نیا
سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱
سلام فرمانده، تولیدی محاهدانه
يکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۵
دست‌های ناپاک صهیونیستی در عراق
شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۶