تاریخ انتشارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵
کد مطلب : ۴۶۱۶۶۲
فرماندار بابل گفت: فلسفه وجودی همه مسئولان خدمت به مردم است وباید شکاف بین مردم و مسئولان حل شود.
۰
plusresetminus
فاصله بین مسئولان و مردم باید کاهش یابد
به گزارش بلاغ، قاسم عزیززاده گرجی در جلسه "طرح با مردم" که با روسای ادارات شهرستان بابل برگزار شد اظهار کرد: شکاف و فاصله میان مردم و مسئولان در هر حکومتی یکی از مهم‌ترین و راهبردی‌ترین مباحث بوده که بر بسترهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی قابل طرح است.

عزیززاده گرجی بابیان اینکه مردم معیار حکومت می باشند بیان داشت:فلسفه وجودی همه مسئولان خدمت به مردم است وباید شکاف بین مردم و مسئولان حل شود.
 
فرماندار بابل ادامه داد:ساز و کار به میدان آوردن مردم یک هنر است که باید با 
فرهنگ و سبک زندگی، فاصله سطح معیشت و رفاه اقتصادی تا شیوه‌های مدیریتی، دیدگاه‌های فکری_سیاسی و البته خصومت‌ورزی‌های خارجی راباید مشکلات مردم حل شود.
 
فرماندار بابل عنوان کرد:طرح با مردم به عنوان حل مشکلاتی خارج از دستگاه مشکلات مردم شکل گرفته است.
 
وی تصریح کرد :۷۵درصد از مشکلات مردم قابل حل بوده است وتنها بسیاری از این مشکلات باهماهنگی وهمدلی قابل حل خواهد بودکه نباید اتفاق بیفتد که وظایف برزمین مانده ما مشکلاتی را برای مردم به وجود بیاورد.
 
فرماندار بابل تصریح کرد:یکی از اهداف طرح با مردم حل مشکلات مردم بوده است وباید مشکلاتی حل شود.
 
فرماندار بابل خطاب به مسئولان گفت: مردم وقتی به شما اعتماد کردند و امید به شما داشتند، با شما راه می‌آیند و کمکتان میکنند؛ این بزرگ‌ترین سرمایه است برای دولت که بتواند اعتماد مردم را جلب کند.
 
وی با تأکید بر اینکه مسئولان همواره باید در بین مردم حضور داشته باشندافزود: مسئولان کشور نباید خود را تافته جدا بافته از ملت بدانند و یکی از خطراتی که نظام اسلامی را تهدید می‌کند همین فاصله افتادن بین مردم و مسئولان است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
خرمشهر، شناسنامه ملت ایران
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
جایگاه اخلاق در سیاست حضرت علی(ع)
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴