تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۵
کد مطلب : ۴۶۱۶۰۴
نخستین مسابقات بین المللی کشتی جام عبدالله موحد در آمل با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.
۰
plusresetminus
قهرمانی ایران در جام بین‌المللی کشتی عبدالله موحد
به گزارش بلاغ؛ بابک بهمنی، رئیس هیئت کشتی آمل در گفتگو با خبرنگار ما گفت: نخستین دوره رقابتهای بین المللی کشتی نوجوانان جام موحد که از صبح روز گذشته با حضور ۱۰۷ کشتی گیر در سالن پیامبر اعظم آمل برگزار شد با قهرمانی ایران به پایان رسید.

وی با بیان اینکه ایران با 9 مدال طلا در سکوی قهرمانی ایستاد، عنوان کرد: تیم ارمنستان با کسب نشان طلا در وزن ۴۸ کیلوگرم در مقا دوم و تاجیکستان مقام سوم را کسب کرد.
بهمنی کیفیت مسابقات را در سطح خوبی خواند و اظهار کرد:  بازی ها در سطح خوبی برگزار شد، کشتی گیران ارمنستان  از قهرمانان اروپا بودند، چند تن از کشتی گیران ایران نیز از تیم ملی بودند به همین خاطر رقابت ها در سطح خوبی برگزار شد.

وی تصریح کرد: یکی از حسن های این مسابقات این بود که جوانان بازی ها را در شهر خود دیند که انان را به سمت قهرمانی سوق می دهد، در اینده از دل همین بازیکنان قهرمان جهان و المپیک خواهند بود.

بهمنی با بیان اینکه این رقابت ها در ۱۰ وزن رده سنی نوجوانان برگزارشد، عنوان کرد: در نتایج انفرادی ۵ وزن دوم این مسابقات، در وزن ۴۸ کیلوگرم ساشا پطروسیان از ارمنستان در وزن ۵۵ کیلوگرم امیر مهدی نجاتی زاده ، در ۶۵ کیلوگرم سینا خلیلی در ۸۰ کیلوگرم رضا سلیمانیان و در وزن ۱۱۰ کیلوگرم محمد رضا لطیفی صاحب مدال طلا شدند .

وی در پنج وزن اول این مسابقات خاطرنشان کرد: وزن ۴۵ کیلوگرم ۵۱ و60، 71 و ۹۲ کیلوگرم که امروز برگزار شد در وزن ۴۵ کیلوگرم امیر محمد نوازی در وزن ۵۱ کیلو گرم محمدرضا اسدی در وزن ۶۰ کیلوگرم ابراهیم الهی چورن در وزن ۷۰ کیلوگرم مهدی پاک نهاد و در وزن ۹۲ کیلوگرم عرفان علیزاده مدال طلا را کسب کردند .
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
خرمشهر، شناسنامه ملت ایران
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
جایگاه اخلاق در سیاست حضرت علی(ع)
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴