تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
کد مطلب : ۴۶۱۵۰۷
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: براي روي کار نيامدن دولت انقلابي، بسيجي و حزب اللهي امروز استکبار و عوامل آن تمام توان خود را گذاشتند و حتي روزنامه‌ای با پول بیت المال باب تبع استکبار بر عليه رئيس جمهور و دولت مطلب مي‌نويسد.
۰
plusresetminus
روزنامه‌ای با پول بیت‌المال در حال تخریب دولت برای خوشحال کردن استکبار جهانی است
به گزارش بلاغ، آیت الله علی معلمی در مراسم سالگرد شهدای مدافع حرم خانطومان در مصلی شهرستان میاندورود با اشاره به سالروز شهادت استاد مطهری و هفته معلم، درباره چرایی ترور و شهادت این استاد، اظهار کرد: شهید مطهری چون عقیده ساز و اندیشه ساز بود استکبار به سراغش آمد.

وی بیان کرد: استاد مطهری احساس می‌کرد برای آگاهی دادن و اندیشه دادن به نسل جوان آنچه نیاز است حضور در دانشگاه است به همین دلیل حوزه را رها کرد و به دانشگاه رفت و شخصیت خود را برای ادای وظیفه و تکلیف پایین می‌آورد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه عقیده ما براساس آموزه‌های قرآن است، خاطرنشان کرد: استکبار جهانی به داعش انگیزه و عقیده داد و این انگیزه چون براساس قرآن و دین نبود برعلیه جامعه اسلامی به کار گرفته شد و هیچ‌گاه برعلیه صهیونیست و دفاع از مردم مسلمان فلسطین شکل نگرفت.

معلمی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی منافع مادی و معنوی استکبار جهانی در منطقه به خطر افتاد و دچار مشکل شد به همین دلیل اندیشه سازان این انقلاب را یکی پس از دیگری هدف قرار دادند به تصور اینکه یاران نزدیک به امام را از بین ببرند مردم عقب نشینی می‌کنند.

وی افزود: در 17 شهریور سال 57 نیز رژیم شاه برای اینکه مردم را بترساند و دیگر به میدان نیایند میدان ژاله را پر خون کرد اما فردای آن روز حضور پرشور مردم را شاهد بودیم؛ اگر انگیزه عاشورایی نبود نمی‌توانستند ادامه دهند، شهر سورک و شهرستان میاندورود از جمله مناطق فعال حاضر در صحنه انقلاب و جنگ بود و شاهد دلاوری‌ها و رشادت‌های آنها بودیم.

امام جمعه قائم شهر با اشاره به گسترش فضای مجازی در کشور، گفت: فضایی که امروز در فضای مجازی و روزنامه‌ها وجود دارد قبلا از انقلاب اصلا وجود نداشت که اینگونه راحت خلاف واقع بگویند و بنویسند و راحت مسئولان دلسوز و خدمتگزار را تضعیف کنند، برای روی کار نیامدن دولت انقلابی، بسیجی و حزب اللهی امروز استکبار و عوامل آن تمام توان خود را گذاشتند برای ضربه زدن و متاسفانه روزنامه‌هایی که از بیت المال استفاده می‌کنند و حتی روزنامه‌ای با پول بیت المال باب تبع استکبار بر علیه رئیس جمهور و دولت مطلب می‌نویسد، در چنین شرایطی به سر می‌بریم.

معلمی تاکید کرد: قبل از انقلاب کسی جرات نداشت حتی علیه یک مسئول جزء در یک بخش حرف بزند امروز فضایی که به واسطه انقلاب به‌وجود آمد بجای کمک و حل مسائل، در حال تخریب، تضعیف و کارشکنی کردن برای خوشحال کردن استکبار جهانی هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: جامعه اگر هوشیار و بیدار و پای کار باشد و روحیه و اندیشه بسیجی در جامعه حاکم شود با همه نقشه‌های استکبار جهانی همه این مشکلات قابل حل و جبران است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
اوصافی کوتاه در باره آیت‌الله فقید فاطمی‌نیا
سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱
سلام فرمانده، تولیدی محاهدانه
يکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۵
دست‌های ناپاک صهیونیستی در عراق
شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۶