تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵
کد مطلب : ۴۶۱۴۸۶
رئیس شورای اسلامی شهر زیراب از انتخاب صادقیان بعنوان سرپرست شهرداری این شهر خبر داد.
۰
plusresetminus
صادقیان سرپرست شهرداری زیراب شد
به گزارش بلاغ، امید رمضان‌نژاد طی گفت‌وگویی اظهار کرد: شورای اسلامی شهر زیراب در نشست فوق العاده با 3 رای سیدمحمد صادقیان را به عنوان سرپرست شهرداری زیراب معرفی کرد و از خدمات سعید قلی نژاد  در مدت حضور وی در شهرداری در جایگاه شهردار زیراب قدردانی کرد.
 
رئیس شورای اسلامی شهر زیراب خاطرنشان کرد: این تغییرات در پی ابلاغ حکم دادگاه تجدید نظر استان مازندران توسط دادستان شهرستان سوادکوه صورت گرفت.
 
گفتنی است براساس ابلاغ دادستان شهرستان سوادکوه  سعید قلی نژاد شهردار زیراب بعلت تخلف نسبت به اجرای قرار نظارت قضایی (عزل ذیحساب شهرداری زیراب) به انفصال از خدمات دولتی به مدت یک سال محکوم شد.
 
سعید قلی‌نژاد، شهردار زیراب پیش از این از سوی شعبه 102 دادگاه کیفری دو شهرستان سوادکوه  به اتهام استنکاف از انجام دستورات قضایی ( تخلف نسبت به اجرای قرار نظارت قضایی  ) بر اساس مستندات و دفاعیات حکم برائت گرفت که با تجدیدنظرخواهی دادستان شهرستان سوادکوه موضوع در شعبه دوم دادگاه تجدیدنظر استان مازندران مورد بررسی مجدد قرار گرفت و در نهایت مستندا" به بند ب  ماده 455 قانون آئین دادرسی کیفری و ماده 576 قانون مجازات اسلامی به انفصال از خدمات دولتی به مدت یک سال محکوم شد.
 
گزینه پیشنهاد شده دیگر شورای شهر زیراب برای تصدی سرپرستی مهدی نصیری بود که با2رای، در رای گیری شورا از رقیب خود در دست‌یابی به این سمت بازماند.
 
سیدمحمد صادقیان در حالی برای سومین بار سرپرست شهرداری زیراب شد که نخستین بار درسال1382 به مدت 4 ماه، در نوبت دوم نیز درسال  1386 به مدت حدود3 ماه سرپرست شهرداری زیراب و پس از آن از سال 86 تا 92  در دوره سوم شوراها به مدت 6سال و4 ماه در جایگاه شهردار زیراب قرار داشت.
 
وی همچنین در دوره چهارم شوراها نیزاز سال 1392 لغایت 1396 شهردار شهر ارطه انتخاب شد و در مجموع 127 ماه سمت شهردار و سرپرست شهرداری را عهده‌دار بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
خرمشهر، شناسنامه ملت ایران
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
جایگاه اخلاق در سیاست حضرت علی(ع)
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴