تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
کد مطلب : ۴۶۱۴۱۵
با توقف عملیات یک ساخت و ساز وضعیت تردد در مسیر معلم 19 منطقه سراجکلا جویبار با مشکلاتی جدی مواجه شده است و کسی پاسخگو نیست.
۱
plusresetminus
وضعیت نامناسب تردد در یک پیاده‌رو در جویبار+فیلم
به گزارش بلاغ، معبر تردد در کوچه معلم 19 منطقه سراجکلا جویبار چند ماه یا شاید سال است که بدین حال رها شده است و موجب کاهش دید افردا ساکن در این کوچه و این منطقه شده است. این در حالیست که به گفته مردم سراجکلا جویبار بارها گزارش دادند ولی تأثیر نداشته است.
 
اما با تحقیق خبرنگار بلاغ اطلاعاتی بدست آمده است مبنی بر اینکه این مکان سابقا وقف جهاد کشاورزی برای کشاورزان جویباری بوده است و در سالهای اخیر توسط یکی از ثروتمندان معروف جویباری از جهاد کشاورزی خریداری شده است.

این شخص نیز بعد از خریداری ملک مربوطه اقدام به گود برداری ملک کرده است که در ادامه با مشکل جریان آب مداوم رو به رو شده است و عملیات را متوقف کرده است، اما این پایان ماجرا نبوده چرا که انجام گود برداری آن هم با این وضعیت ملک موجب اذیت و آزار یکی از ساکنان محله که در جنب این ملک قرار دارد شده است و دیوار ملک آنها را بارها تخریب کرده است.

با تحقیقات بعدی مشخص شده است که خریدار ملک مربوطه در سالهای گذشته با اقدامات مشابه یکی از ساختمان های خیابان جمهوری ساری را خریداری و ساخته است.

حال مسئله این است که مسئولین جویبار در این رابطه سکوت کردند و اقدامی را صورت نمی دهند.

دانلود

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
خرمشهر، شناسنامه ملت ایران
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
جایگاه اخلاق در سیاست حضرت علی(ع)
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴