تاریخ انتشاريکشنبه ۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵
کد مطلب : ۴۶۰۵۴۸
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با بیش از چهل سال حضور در کنار سردار دلها، امروز احساس می‌کنم روح حاج قاسم فراتر از ما در جامعه و در میان ما حرکت می‌کند چرا که اندیشه و تفکر و راه وی زنده‌تر از قبل در دل مردم این سرزمین زنده و پاینده است.
۰
plusresetminus
امروز حاج قاسم زنده‌تر از همیشه در قلب‌های مردم است
به گزارش بلاغ، سردار حسین سلامی در بازدید از یادمان شهدای شلمچه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خاک پاک شلمچه قدمگاه و مشهد شهدایی است که عاشقانه در راه اعتلای ایران اسلامی فدا شدند.

وی بیان کرد: در جای جای یادمان‌ها حضور شهدا به معنای واقعی کلمه احساس می‌شود، کشور و سرزمین‌ ما شهدای بزرگی دارد و باید قدر آن دانسته شود که این باعث جاودانگی خواهد شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پس از دو سال عطش، خوشبختانه امسال سفرهای راهیان‌نور برگزار شد و زائران زیادی از جای جای کشور از مناطق عملیاتی و یادمان‌های شهدا استقبال باشکوهی انجام دادند.

سلامی با اشاره به مقام شامخ شهید حاج قاسم سلیمانی، عنوان کرد: با بیش از چهل سال حضور در کنار سردار دلها، امروز احساس می‌کنم روح حاج قاسم فراتر از ما در جامعه و در میان ما حرکت می‌کند چرا که اندیشه و تفکر و راه وی زنده‌تر از قبل در دل مردم این سرزمین زنده و پاینده است.

وی با اشاره به اهمیت ایجاد زیرساخت‌های لازم در مناطق عملیاتی دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: برای بهبود کیفیت و کمیت یادمان‌های شهدا و حضور راهیان‌نور می‌توان گام‌های بهتری را برداشت که این امر هدف ما است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين