تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
کد مطلب : ۴۵۹۹۸۵
 مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از تعلیق پروانه فعالیت 15 هزار راننده تاکسی واکسن نزده خبر داد.
۰
plusresetminus
پروانه فعالیت 15 هزار راننده تاکسی واکسن‌نزده در کشور تعلیق شد

به گزارش بلاغ؛ مرتضی ضامنی در تشریح روند اعمال محدودیت و تعلیق پروانه فعالیت رانندگان تاکسی که واکسن نزده‌اند، به خبرگزاری ایسنا گفت: باتوجه به مصوبات ستاد ملی کرونا محدودیت‌هایی برای افرادی که کرونا مثبت هستند و یا اصلا واکسن نزده‌اند مصوب شده است. در همین راستا سامانه «ایران من» در مجموعه وزارت کشور فرآیند ارائه استعلام‌ها را آغاز کرده و به صورت دوره‌ای گزارش‌های آن به ما ارائه می‌شود.

ضامنی افزود: مقرر شد آن دسته از رانندگانی که تاکنون علی رغم اینکه امکان واکسیناسیون فراهم شده، اما واکسن تزریق نکرده‌اند پروانه فعالیتشان تعلیق شود و این تعلیق ادامه دارد تا زمانی که اقدام کنند و در فرآیند واکسیناسیون شرکت کنند؛ به این ترتیب با شروع طرح، ۲۴ هزار راننده بودند که واکسن نزده بودند که محدودیت‌ها را اعمال کردیم و پروانه فعالیت آنها تعلیق شد.

وی ادامه داد: در گام نخست این تعداد راننده به ۱۸ هزار نفر رسید یعنی رانندگانی که نسبت به تزریق واکسن اقدام کردند پروانه فعالیتشان از حالت تعلیق خارج شده و تعداد رانندگانی که پروانه فعالیت آنها تعلیق شده است به ۱۸ هزار راننده رسید و در گام دوم بر اساس آخرین آمار این تعداد به ۱۵ هزار راننده رسید.
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور تاکید کرد: کاهش تعداد رانندگانی که واکسن تزریق نکرده بودند نشان می‌دهد محدودیت‌ها و تعلیق پروانه تاثیر خود را داشته و رانندگان نیز به سمت تزریق واکسن رفته‌اند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خودسازی در گرو کنترل هواهای نفس
پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۵
مرتفع‌سازی ممنوع
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۰
همه‌مان داریم بسرعت آب می‌شویم
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
عاشورا مکتبی برای خبرنگاران
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸