تاریخ انتشارسه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
کد مطلب : ۴۵۸۹۵۰
سردار احمد طاهری از شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران در عملیات درگیری با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر خبر داد.
۰
plusresetminus
شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در درگیری با قاچاقچیان مسلح
به گزارش بلاغ، سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گویی بیان کرد: روز گذشته ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ هايی دست یافتند که نشان می داد اعضای یک باند مسلح قصد انتقال محموله مواد مخدر از سیب سوران به نقاط مرکزی کشور دارند، بنابراین موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان اطلاع دادند.

وی افزود: در این رابطه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی به رصد و کنترل مسیر تردد قاچاقچیان پرداختند و سرانجام ساعت ۲۰:۰۰ شب گذشته سوداگران مرگ را که با یک دستگاه وانت نیسان در حال جا به جایی محموله مواد مخدر، در حوالی روستای "کهنمیر" سوران بودند، شناسایی کردند و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره به سمت ماموران انتظامی تیراندازی کردند و درگیری مسلحانه آغاز شد.

وی گفت: در این درگیری که حدود نیم ساعت ادامه داشت بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس، یک نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسید و دیگر قاچاقچی با تنگ شدن عرصه بر خود و استفاده از تاریکی شب به اطراف متواری شد.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: متأسفانه در این درگیری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران سرگرد "وحید سالاری"، از ناحیه سر مجروح و سریع به بیمارستان منتقل شد، ولی تلاش تیم پزشکی برای نجات جان وی بی نتیجه ماند و این مامور جان برکف پلیس استان به فیض شهادت نائل آمد.

وی افزود: در این عملیات ضمن کشف یک قبضه سلاح کلاش با ۹۶ فشنگ جنگی در بازرسی از خودروی توقیفی از قاچاچیان مقدار ۳۰۵ کیلو و ۷۶۶ گرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مامور جان برکف پلیس استان خاطرنشان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری متهم متواری شده آغاز شده که نتیجه اقدامات صورت گرفته متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين