عاقبت ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی؛

2 ویلای 70 میلیاردی در مازندران تخریب شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
کد مطلب : ۴۵۸۹۲۵
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از قلع و قمع دو واحد ویلایی و یک بنای نیمه کاره غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان به ارزش 70 میلیارد ریال خبر داد.
۰
plusresetminus
2 ویلای 70 میلیاردی در مازندران تخریب شد
به گزارش بلاغ؛ محمد هادی‌زاده مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از قلع و قمع دو واحد ویلایی و یک بنای نیمه کاره غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان به ارزش 70 میلیارد ریال خبر داد.

وی افزود: در راستای اجرای دستور مقام قضایی مبنی بر اجرای احکام قطعی قلع و قمع صادره در اراضی کشاورزی روستا‌های لامیزده و گلیرد محمودآباد با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی و نیروی انتظامی این شهرستان، سه فقره احکام قطعی ماده 3 و تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اجرا و قلع و قمع شد.
 
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد با اشاره به انجام دهگردشی‌های مستمر توسط اکیپ دهگردشی این مدیریت، خاطرنشان کرد: پس از ارائه موارد قانونی از سوی مسئولان و کارشناسان ذیربط این مدیریت مبنی بر اینکه اقدام به احداث بنای مسکونی بدون اخذ مجوز از جهاد کشاورزی مغایر با قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها و اصلاحی آن است، دو فقره بنای مسکونی، یک فقره بنای نیمه کاره در زمین‌های کشاورزی روستا‌های گلیرد و لامیزده با مجموع عرصه و اعیان 5 هزار و 100 متر قلع و قمع شد.

هادی‌زاده تاکید کرد: با هر‌گونه ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی که منابع تأمین‌کننده امنیت غذایی جامعه را تهدید کند طبق قانون برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
خرمشهر، شناسنامه ملت ایران
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
جایگاه اخلاق در سیاست حضرت علی(ع)
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴