تاریخ انتشاردوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۹
کد مطلب : ۴۵۸۹۲۰
ساکت الهامی در مورد دیدار فردا با فجر سپاسی اظهار داشت: دو تیم با انگیزه متفاوتی مقابل هم قرار می‌گیرند و سه امتیاز را می‌خواهند.
۰
plusresetminus
الهامی: تفاوت فجر با ما در استراحت بیشتر است/ می‌دانیم امتیاز این بازی چقدر مهم است
به گزارش بلاغ، ساکت الهامی در مورد دیدار فردا با فجر سپاسی اظهار داشت: دو تیم با انگیزه متفاوتی مقابل هم قرار می‌گیرند و سه امتیاز را می‌خواهند. احساس خود من این است که یک بازی فیزیکی و چالش برانگیزی را خواهیم داشت. مسابقات به شکلی شده که همه تیم‌ها می‌توانند یکدیگر را ببرند و امتیاز بگیرند. هیچ تیمی از قبل بازنده نیست و همه برای نتیجه وارد میدان می‌شوند.
وی تاکید کرد: بچه های ما قطعا باید به تیم خوب فجر سپاسی احترام بگذارند. فجر جزو تیم‌هایی است که کیفیت فوتبالش با جایگاهی که در جدول دارد، متفاوت است. در دور رفت هم ما را اذیت کرد. از سوی دیگر ما هم تیم دست و پا بسته ای نیستیم و می‌دانیم که شرایط جدول چگونه است.
سرمربی نساجی عنوان کرد: تفاوت ما با فجر در استراحت است. آنها ۴، ۵ روز بیش از ما استراحت داشته‌اند و شاید شرایط بدنی شان فردا بهتر از ما باشد، اما بچه های ما می‌دانند که امتیاز بازی فردا چقدر مهم است و می‌تواند جایگاه مان را بهتر کند.
الهامی در مورد محرومیت اکبر صادقی گفت: حضور او می‌توانست کمک زیادی به ما کند، اما بچه های دیگر هم می‌توانند جایگزین خوبی باشند.
دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۵ در شیراز برگزار می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
خرمشهر، شناسنامه ملت ایران
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
جایگاه اخلاق در سیاست حضرت علی(ع)
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴