کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

میزبانی ساری از مسابقات اسکواش بانوان قهرمانی کشور

5 بهمن 1400 ساعت 0:35

رئیس هیأت اسکواش مازندران از میزبانی ساری در مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته یک اسکواش بانوان قهرمانی کشور خبر داد.


به گزارش بلاغ؛ مجید جعفری رئیس هیأت اسکواش مازندران در جمع خبرنگاران با اشاره به میزبانی ساری در مسابقات لیگ‌برتر و لیگ دسته یک اسکواش بانوان قهرمانی کشور اظهار کرد: این مسابقات طی روزهای ششم لغایت هشتم بهمن‌ماه در خانه اسکواش استان در مجموعه ورزشی داراب ساری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تیم مازندران با دو تیم مازند اسکواش در لیگ‌برتر و لیگ دسته یک بانوان کشور شرکت می‌کند، گفت: تیم مازند اسکواش با حمایت مالی بخش خصوصی و با حضور دو بازیکن تیم‌ملی غزال شرافت پور و سوگل ثمودی در این مسابقات شرکت می‌کند.

جعفری با اشاره به امکان صعود تیم جوانان مازند اسکواش مازندران از لیگ دسته یک به لیگ برتر افزود: اگر این اتفاق مهم رخ دهد برای نخستین‌بار در تاریخ اسکواش مازندران دو تیم از استان مازندران در مسابقات لیگ‌برتر اسکواش حضور می‌یابد.

وی در ادامه با بیان اینکه برای میزبانی شایسته از این مسابقات خانه اسکواش استان در حال بهسازی و بازسازی است،گفت: جهت ایجاد انگیزه و رشد و توسعه اسکواش استان از بین چهار بازیکن تیم مازندران دو بازیکن تیم مازند‌اسکواش زیر ۱۵ سال است.

رئیس هیأت اسکواش مازندران به مهمترین برنامه‌های این هیأت اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقات جایزه بزرگ جام فجر، مسابقات اپن اسکواش مردان، مسابقات استانی بانوان و کلاس داوری در بهمن ماه از برنامه های مهم در دست اقدام هیأت اسکواش مازندران است.

جعفری در پایان خاطرنشان کرد: مهمترین خواسته مسؤولان هیأت، ورزشکاران و خانواده اسکواش از رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، تحویل خانه اسکواش استان به‌عنوان تنها سالن استاندارد استان به هیأت اسکواش است، که انتظار داریم این اتفاق هرچه سریع‌تر اتفاق بیافتد.


کد مطلب: 458918

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/458918/میزبانی-ساری-مسابقات-اسکواش-بانوان-قهرمانی-کشور

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com