رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قائم‌شهر:

٢٣تن کله و پاچه گوسفندی غیرمجاز و غیر بهداشتی کشف شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
کد مطلب : ۴۵۸۷۸۸
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قائم‌شهر، گفت: طی بازدید همکارانم از سردخانه های شهرستان 23 تن کله پاچه گوسفندی غیرمجاز کشف و ضبط شد.
۰
plusresetminus
٢٣تن کله و پاچه گوسفندی غیرمجاز و غیر بهداشتی کشف شد
به گزارش بلاغ به نقل از عصرقائم، سید محمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در راستای اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی سازمان دامپزشکی کشور،  کارشناسان واحد نظارت بر فرآورده‌های خام دامی اداره دامپزشکی شهرستان قائم‌شهر از سردخانه های مستقل و وابسته این شهرستان بازدید و بررسی کردند.

وی افزود: در این بازدیدهای سرزده همکاران ما شاهد 23 تن کله‌پاچه گوسفندی فاقد هرگونه مجوز قانونی از سازمان دامپزشکی بودند که پس از بررسی دقیق مدارک دستور توقیف موقت این محموله را دادند.

رئیس دامپزشکی شهرستان قائم‌شهر، بیان کرد: با توجه به اینکه موضوع مصداق بارز تهدید علیه سلامت و بهداشت عمومی جامعه تلقی می‌شود، لذا پرونده قضایی و کیفری با هماهنگی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قائم‌شهر تشکیل شد.

این مسوول در پایان تصریح کرد: نگهداری هر گونه فرآورده های خام دامی در سردخانه های نگهداری مواد پروتئینی منوط به لیبلینگ محصول ( دارا بودت لیبل مشخصات اعم از تاریخ تولید، انقضاء ،شرایط نگهداری و مابقی اطلاعات محصول) و رعایت ضوابط و مقررات بهداشتی بوده و در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
اوصافی کوتاه در باره آیت‌الله فقید فاطمی‌نیا
سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱
سلام فرمانده، تولیدی محاهدانه
يکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۵
دست‌های ناپاک صهیونیستی در عراق
شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۶
هموار شدن راه فرصت‌طلبان در ورزش!
چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۳