تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
کد مطلب : ۴۵۸۷۲۵
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با عنوان اینکه مشکلات زیربنایی این استان باید با نگاه ملی نگریسته شود، گفت: امیدواریم باتوجه ویژه وزارت راه و شهرسازی و با تخصیص اعتبارات لازم و بهنگام شاهد توسعه زیرساخت های این استان به ویژه راه های مواصلاتی و جاده های استان باشیم.
۰
plusresetminus
مشکلات زیربنایی مازندران نگاه ملی می‌طلبد/پروژه‌های حوزه راه و آب چندین سال پیشرفتی نداشته‌اند
به گزارش بلاغ، رضا علیخانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران و علی کریمی، نماینده مردم شهرستان بابل و عضو هیات رئیسه مجلس با رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی دیدار وگفتگو کردند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در این دیدار با اشاره به اینکه مردم مومن و غیور مازندران همواره در دفاع از انقلاب اسلامی و در صحنه هشت سال دفاع مقدم پیش قدم بودند، گفت: مازندران زیر پوشش سبز مغفول واقع شد و از مسئولین ملی می خواهیم پیرو منویات مقام معظم رهبری در این راستا؛ به فکر مشکلات مردم ولایتمدار و انقلابی استان باشند.

علیخانی با بیان اینکه این استان با ۴ درصد از جمعیت کشور ۱۱ درصد تردد در تراز ملی را به خود اختصاص داده است، افزود: راه های ارتباطی مازندران به دلیل گردشگر پذیر بودن و نزدیکی به پایتخت از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و از راه های بسیار پرتراکم محسوب می شود.

وی با عنوان اینکه مشکلات زیربنایی این استان باید با نگاه ملی نگریسته شود، اظهار داشت: امیدواریم باتوجه ویژه وزارت راه و شهرسازی و با تخصیص اعتبارات لازم و بهنگام شاهد توسعه زیرساخت های این استان به ویژه راه های مواصلاتی و جاده های استان باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به اینکه فاصله کم مراکز جمعیتی در این استان و تراکم شهرها نیز بر اهمیت راه های درون استانی افزوده است، گفت: با این همه ویژگی هنوز توجه خاصی به این راهها نشده است و زیرساخت های فعلی حتی برای مردم این استان نیز کافی و مناسب نیست.

علیخانی با عنوان اینکه بسیاری از پروژه ها خصوصا در حوزه راه های مواصلاتی و شبکه آب، از چندین سال قبل هیچ پیشرفتی نداشته و نتایج منفی حاصل از آن دامنگیر این استان شده است، افزود: ضرورت دارد؛ وزارت راه و شهرسازی با اهتمام ویژه و توجه خاص نسبت به اتمام باقیمانده این پروژه ها اقدام نماید تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار در محورهای استان نباشیم.

وزیر راه و شهرسازی نیز در این دیدار بر عزم دولت سیزدهم برای توسعه و اتمام پروژه های عمرانی تاکید کرد و گفت: مسیرهای مواصلاتی استان مازندران بدلیل گردشگرپذیر بودن و مجاورت با تهران و چند استان دیگر از اهمیت خاصی برخوردار است و باید توسعه یابد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
اوصافی کوتاه در باره آیت‌الله فقید فاطمی‌نیا
سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱
سلام فرمانده، تولیدی محاهدانه
يکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۵
دست‌های ناپاک صهیونیستی در عراق
شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۶