خبرهای خوش برای کارخانه نساجی شماره 3؛

ورود هیئت حمایت از صنایع به کارخانه نساجی مازندران

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
کد مطلب : ۴۵۸۶۳۶
نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه‌شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی از ورود هیئت حمایت از صنایع و اعضای شورای تامین قائم‌شهر از کارخانه نساجی مازندران خبر داد.
۰
plusresetminus
ورود هیئت حمایت از صنایع به کارخانه نساجی مازندران
به گزارش بلاغ، کیوان مرادیان نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه‌شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی بهمراه اعضای هیئت حمایت از صنایع و اعضای شورای تامین شهرستان قائم‌شهر از کارخانه نساجی مازندران بازدید کردند.

کارخانه نساجی مازندران که سال گذشته میزبان رئیس سابق قوه قضاییه آیت‌الله رئیسی بود و در آن مشکلات بسیار زیاد این کارخانه از جمله بدهی زیادش توسط کارگران مطرح شد و بعد از آن توسط نمایندگان مجلس و قوه قضاییه پیگیری های مختلفی شد اکنون با ورود و پیگیری مرادیان نماینده مجلس و اعضای شورای تامین شهرستان قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌های کشور شامل حال نساجی مازندران شد و مقرر شد تا کارخانه نساجی مازندران تحت این هیئت ادامه فعالیت دهد.

در این بازدید که مرادیان با نگاه حمایتی از کارخانه نساجی و بخصوص کارگران زحمتکش آن ورود کرد، نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه‌شمالی،جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی درگفت‌وگو کوتاه با خبرنگار ما اظهار کرد:طبق گزارشات رسیده از بدهی های کارخانه نساجی و مشکلات کارگران این کارخانه و بیان بدهی ۴۰۰ میلیاردی در جلسه امروز توسط مدیرعامل فعلی ما را برآن داشت تا پیگیر شویم هیئت حمایت از صنایع جهت بقا و کمک به کارخانه بزرگ نساجی ورود کند.

وی افزود: در جلسه اضطراری شورای تامین که در کارخانه نساجی برگزار شد، اعضای هیئت حمایت از صنایع قول تزریق منابع مالی کافی جهت فعالیت بهتر را به ما دادند که نوید خبرهای خوب برای این کارخانه و شهروندان قائم‌شهری خواهد بود.

مرادیان در ادامه با اشاره به اینکه نمی‌گذاریم پول بیت المال دست عده‌ای رانت‌خوار بیفتد، خاطرنشان کرد: مردم فهیم قائم‌شهر و کارگران زحمتکش این کارخانه باید منتظر خبرهای خوشی درمورد کارخانه و مالکیت آن باشند و قطعا تا آخر پای احقاق حق کارگران ایستادگی خواهم کرد و نمی‌گذارم وجبی از مالکیت نساجی مازندران از این شهر خارج شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
اوصافی کوتاه در باره آیت‌الله فقید فاطمی‌نیا
سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱
سلام فرمانده، تولیدی محاهدانه
يکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۵
دست‌های ناپاک صهیونیستی در عراق
شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۶