کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

جاده‌های مازندران برفی و لغزنده

24 دی 1400 ساعت 13:08

رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به بارش برف و لغزنده بودن محور‌های ارتباطی، رانندگان احتیاط کنند.


به گزارش بلاغ، یدالله جهان تاب در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: آمد و شد خودرو‌ها امروز جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ در جاده‌های هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر عادی و روان است.

جهان تاب با اشاره به اینکه شرایط جوی در جاده‌های کناره بارندگی و لغزندگی معابر گزارش شده افزود: در همه محور‌ها بارش باران داریم و در محور‌های کوهستانی به ویژه گردنه های ولی آباد در محور کندوان و امامزاده هاشم در محور هراز بارش برف را هم داریم.

وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت جوی موجود؛ سطح جاده‌ها لغزنده است به رانندگان توصیه کرد: با سرعت مطمئنه حرکت کنند، تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و برف پاک کن و وسایل گرمایشی خودرویشان را قبل از حرکت کنترل کنند.

رییس پلیس راه مازندران همچنین رانندگان را به پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز، حرکات مخاطره آمیز و توقف لحظه‌ای خودروها در سطح جاده‌ها  توصیه کرد.

جهان تاب خاطر نشان کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

 ۳۳ اکیپ راهداری در قالب ۲۵۰ ماشین و ۳۵۰ راهدار در محور‌های مواصلاتی استان مازندران مستقر و آماده خدمات رسانی به مردم هستند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 458600

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/458600/جاده-های-مازندران-برفی-لغزنده

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com