استاندار مازندران اعلام کرد:

راه‌اندازی سامانه جامع اشتغال در مازندران

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۴۵۸۵۸۲
استاندار مازندران گفت: این سامانه هوشمند و جامع اشتغال به تمام کارفرمایان و متصدیان واحد های صنعتی، تولیدی و صنفی استان متصل خواهد شد تا کارفرماها بدون دغدغه نسبت به جذب نیروی انسانی کمک کنند. ‎
۰
plusresetminus
راه‌اندازی سامانه جامع اشتغال در مازندران
به گزارش بلاغ، سید محمود حسینی پور در جلسه شورای استغال استان اظهار کرد: زیبنده مازندران نیست که بیکار داشته باشد و موضوع اشتغال باید اولویت اصلی دستگاه های اجرایی باشد.

استاندار مازندران ادامه داد: ترک فعل هایی که برخی دستگاه های اجرایی برای ایجاد اشتغال در مازندران وجود داشته باید شناسایی و مدیرانی که به خوبی امور خود را پیش نبرده اند باید به افکار عمومی پاسخگو باشند.

حسینی پور، تصریح کرد: مسوولان باید با هنر مدیریتی که از خود بروز خواهند داد برای گره گشایی از مشکلات مردم استان بکوشند و ایجاد اشتغال برای اقشار مردم وظیفه مدیران است.

وی اضافه کرد: بیکاری که اکنون در بین اقشار مردم وجود دارد هیچ ارتباطی به تحریم ها ندارد و باید با عزم همگانی برای گره گشایی از مشکلات مردم در تلاش باشیم.

استاندار مازندران گفت: باید برای توسعه مهارت آموزی در استان مازندران اقدام کنیم. همه متصدیان و کارفرماها و دستگاه های اجرایی مرتبط برای ایجاد مهارت آموزی در استان اقدام کنند.

استاندار مازندران ادامه داد: باید شناسنامه اشتغال در استان به تفکیک مناطق شهری و روستایی راه اندازی شود تا با برنامه ریزی به جنگ بیکاری در مازندران برویم.

حسینی پور، ادامه داد: باید برای بهبود فضای کسب و کار در استان تلاش شود و برای ایجاد سرمایه گذاری ها اقدام شایسته صورت گیرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين