تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
کد مطلب : ۴۵۸۴۹۳
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مبارزه ما برای نجات جوامع بشری است و باید باید روایت‌های صریح، صادقانه و ناب این موضوع را در کانون توجه قرار دهیم و با استفاده از فضای مجازی و رسانه ها در این باره کار کنیم.
۰
plusresetminus
مبارزات ملت ایران در فضای مجازی روایت شود
به گزارش بلاغ، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در چهارمین همایش سراسری راویان انقلاب دفاع مقدس و مقاومت که با عنوان «راویان مقاومت و مکتب سلیمانی» برگزار شد؛ با اشاره شیوع ویروس کرونا و بهبود شرایط کشور در کاهش ابتلا و فوت افراد گفت: امیدواریم شاهد پیک های بعدی کرونا نباشیم تا شاهد اجرای برنامه های تبیینی انقلاب و دفاع مقدس باشیم.

وی با اشاره به اینکه روایت دفاع مقدس و جبهه مقاومت حایز اهمیت است، افزود: در گذشته به دلایل متعددی که نمی شود از آن گذشت خسارت‌های جبران ناپذیری را ملت ما متحمل شد.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: ۳۹ سال قبل از دفاع مقدس و در شهریور ۱۳۲۰ کشور ما از شمال و جنوب اشغال شد. روس ها از شمال و انگلیس ها از جنوب زمین های ما را اشغال کردند. حافظه تاریخی ما این موضوع را فراموش نمی کند.

سلیمانی ادامه داد: رضاخان زمانی که سردار سپاه بود قیام های ازادیخوانه را سرکوب و در دوره دیگری انگلیس ها آمدند و برای کشور ما شاه تعیین کردند و این برای اولین بار بود که چنین اتفاقی رخ داد.

وی گفت: رضاخان بارها به شمال و جنوب ایران حمله و عشایر را نابود کردو سران آنان را به قتل رساند.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: وقتی انگلیس ها به ایران حمله کردند سه سرباز در شمال کشور به دستور علما مقاومت کردند و سه روز روس ها را زمین گیر کردند. اگر ارتش۱۰۰ هزار نفری سازماندهی می شد به این راحتی اشغال نمی شدیم ولی آن ارتش برای سرکوب ملت ایران بود.

سردار سلیمانی در ادامه به مکتب شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: در کنار روایت اتفاقات دوران دوران دفاع مقدس باید به روایت مکتب شهید سلیمانی هم توجه شود تا دشمنان واقعی بشریت و تروریست ها واقعیت را به شکل دیگری جهت ندهند.

وی افزود: ما در این حوزه غفلت کردیم و به خوبی کار نکردیم.

سلیمانی ادامه داد: مبارزه ما برای نجات جوامع بشری است و این جریان مقدس همانگونه که پیروزی های آن ادامه خواهد داشت و راویان آن را روایتگری خواهند کرد در سایر موضوعات نیز باید روایت های صریح و صادقانه و ناب را در کانون توجه قرار دهیم و با استفاده از فضای مجازی و رسانه ها در این باره کار کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
خرمشهر، شناسنامه ملت ایران
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
جایگاه اخلاق در سیاست حضرت علی(ع)
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴