LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> انقلاب اسلامی مسیر تمدن را در دنیا تغییر داد / به برکت خون شهدا نظام سلطه در حال فروپاشی است | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
کد مطلب : ۴۵۷۳۷۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی مسیر تمدن را در دنیا تغییر داد.
۰
plusresetminus
انقلاب اسلامی مسیر تمدن را در دنیا تغییر داد / به برکت خون شهدا نظام سلطه در حال فروپاشی است
به گزارش بلاغ، سردار سرتیپ پاسدار  غلامرضا سلیمانی در اجلاسیه رزمندگان وایثارگران ویژه کنگره سه هزار شهید استان ایلام گفت: مردان و زنان جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس حماسه‌های بزرگی را آفریدند تا شاهد فروپاشی دیواره‌های استکبار جهانی و رژیم کودک‌کش باشیم.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی یک تغییر کوچک نیست بلکه یک ابر تحول است که تحولات بزرگی از آن برخواسته و بر خواهد خواست که به دست امام راحل و ملت ایران و رقم خواهد خورد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه گفت: تمام مردم ایلام در دوران دفاع مقدس در خطوط دفاعی و شهر و روستا در مقابل ارتش مجهز صدام با تمام توان ایستادگی کردند.

سردار سلیمانی با اشاره به رشادت‌های ملت ایران در دوران دفاع مقدس تصریح کرد:  صدام از طرف ۵۰ کشور حمایت می‌شد و این در حالی است که ملت ایران با رهبری امام خمینی (ره) و با تمام وجود از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند و  یک وجب از خاک هم  دشمن ندادند.

وی با اشاره به ریشه های انقلاب اسلامی در مکتب عاشورا گفت: دفاع مردم ایران از طرف مکتب عاشورا درس های خود را آموخته بود و امروز امسال شهید سلیمانی از آن درس گرفتند و جبهه های مقاومت را تشکیل دادند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی امروز در محاصره محور مقاومت دچار بحران موجودیت است و این به برکت شهدای دفاع مقدس و به خصوص شهدای  ایلام است.

سلیمانی با اشاره به فروپاشی آمریکا بیان کرد: آمریکا در حال خارج شدن از منطقه و شکست در مقابل انقلاب اسلامی است و پایه‌های متزلزل هم پیمانان آن قدرتشان فرو خواهد ریخت.

وی درخصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یادآور شد:  ملت ایران در گام دوم انقلاب اسلامی  دولت سازی را تحقق خواهد بخشید و وارد جامعه مهدویت خواهد شد و این پیروزی بزرگی برای انقلاب اسلامی است که الگوی آن  به جهان انتقال داده شده و دولت‌های مردم سالار در کنار ایران وارد تمدن سازی و پایان دادن سیطره غرب بر دنیا خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص مشکلات مردم گفت: مشکلات ناشی از مسیر هایی است که به اسلام ناب و آرمان‌های انقلاب اسلامی متصل نشدندواین امر باعث شد برخی محرومیت ها و اختلافات طبقاتی به وجود بیاید؛ همچنین  حافظه تاریخی ملت ایران از کسانی که وضعیت باعث ایجاد مشکلات اقتصادی و معیشتی شدن را فراموش نخواهد کرد و به دنبال مجازات عاملان آن هستند.

سلیمانی با اشاره به اینکه امروز جوانان محور هستند در کنار تجربه بزرگان اظهار داشت: در بیانیه گام دوم محور جوانان هستند و پیشکسوتان رسالت اصلی در انتقال فرهنگ اسلامی به جوانان هستند.

وی تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی امنیت جمهوری اسلامی که امنیت مردم پایه است و ایران به عنوان جزیره ثبات و آرامش در دنیا شناخته می‌شود و مردم ادامه دهنده راه شهدا هستند و در مقابل تهاجم دشمنان توانستند به پیروزی برسد و حماسه های فراوانی در سال های اخیر علی رغم تحریم های شدید داشتیم همچنین حتما شاهد تسریع در فروپاشی رژیم صهیونیستی و نظام سلطه به برکت خون شهدا خواهیم بود.
 
انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
میرحسین موسوی یک «‌فراماسون» است!
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
"حسین همدانی کیست؟"
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷
ارتش چین را بهتر بشناسیم
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
خودسازی در گرو کنترل هواهای نفس
پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۵