تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
کد مطلب : ۴۵۷۳۶۲
معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: ما باید از فضای ننگین اینترنت جهانی به استقلال برسیم و باید شبکه‌های اجتماعی، جستجوگر و سیستم عامل خود را داشته باشیم.
۰
plusresetminus
توزیع ۲میلیون و ۹۰۰ هزار بسته معیشتی از آغاز شیوع کرونا تاکنون/ تقویت اپلیکیشن‌ها و پلتفرم‌های بومی باعث اشتغال‌زایی جوانان می‌شود
به گزارش بلاغ، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در دومین همایش نسل سلیمانی‌ها در ورزشگاه آزادی ضمن گرامیداشت یاد شهدا اظهار کرد: جوانمردی و ایثار به انسان بزرگی می بخشد و سلیمانی ها را می‌سازد.
 
وی با بیان اینکه امروز دیگر میدان های مین نیست، افزود:  رزمندگان پس از جنگ در مراکز تخصصی و دانشگاه ها به جهاد خود ادامه دادند و امروز ایران را با ارسال ماهواره به فضا و به جایگاه والای علمی رساند.
 
معاون هماهنگ‌کننده سپاه با تأکید بر اینکه امروز همان جوانانی که در دفاع مقدس بودند، دل هسته را شکافتند، گفت: امروز روز دانش آموزان است و پرچم کشور در دست دانش آموزان قرار دارد و آنان باید آینده کشور را بسازند. امروز چشم امید بسیاری به دانش آموزان است تا میدان هایی که فتح کردیم و انقلاب را در سراسر منطقه گسترده کرده ایم و آمریکا را پس از ۴۰سال مقاومت از منطقه فراری داده ایم، در دست بگیرند و آینده کشور را بسازند.
 
سردار نقدی تصریح کرد: امروز دانش آموزان باید جبهه مین خود را بشناسند و در آن بدرخشند. امروز دشمن به عرصه جنگ نرم و فرهنگی روی آورده است، امروز میدانِ مین دانش آموزان، فضای مجازی است.
 
وی خطاب به دانش آموزان خاطرنشان کرد: باید صنعت فناوری اطلاعات و صنعت نرم افزار را فتح کنید و در این میدان جهاد کنید. هر کلیک در این جبهه تیری است که به سوی دشمن پرتاب می‌شود.
 
معاون هماهنگ‌کننده سپاه ادامه داد: ما باید از فضای ننگین اینترنت جهانی به استقلال برسیم و باید شبکه های اجتماعی، جستجوگر و سیستم عامل خود را داشته باشیم، میدان جنگ امروز شلمچه نیست.
 
سردار نقدی بیان کرد: نوجوانان باید در عرصه های مختلف ورود کنند و از شبکه های غربی که تحت مدیریت آنان است و تصاویر نورانی قهرمانان ما را حذف می کنند، بیرون بیاییم و به استقلال برسیم. ما باید از سامانه های خارجی به سامانه های داخلی هجرت کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه حضور ما در سامانه های خارجی باید برای مبارزه با دشمن باشد و نه ارتباط های داخلی خودمان، گفت: استفاده از اپلیکیشن داخلی منجر به اشتعال زایی جوانان کشورمان می‌شود، حضور ما در اپلیکیشن های خارجی منجر به اعتباربخشی و درآمدزایی برای آنان می شود و اطلاعات و داده های خود را در اختیار آنان قرار میدهیم.
 
سردار نقدی تأکید کرد: امروز دانش آموزان باید جبهه خود را پیدا کنند؛ چشم امید ملت ما به نوجوانان پرانگیزه، باهوش و با استعداد است.
 
وی یادآور شد: از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار بسته معیشتی با شبکه بسیج در بین مردم توزیع شده است؛ این بیانگر ایستادگی مردم بر فرهنگ شهدا و ایستادگی در مقابل فرهنگ غربی است.
 
معاون هماهنگ‌کننده سپاه در پایان خاطرنشان کرد: از خداوند میخواهم شهید سلیمانی ها و امام او سید الشهداء(ع) که به ما آموختند مسیر پیروزی حقیقی از دل شهادت طلبی می گذرد، خداوند شهادت را نصیب ما بگرداند.
 
انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين