کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری محمودآباد خبر داد:

تامین اعتبار احداث پست برق ۲۰/۶۳ کیلو ولت شهرک صنعتی

10 آذر 1400 ساعت 12:07

معاون هماهنگی امور عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری محمودآباد از تامین اعتبار ۴۵۰ میلیارد ریالی پست برق 20/63 کیلو ولت شهرک صنعتی تشبندان خبر داد.


جمال فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ؛ اظهار کرد: در شهرک صنعتی تشبندان، ۲۵ شرکت آماده بهره‌برداری برای فعالیت و اشتغال‌زایی بوده اما برق ندارند.

 
وی با بیان اینکه در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد بیش از ۲۰۰ واحد تولیدی دارای قرداد ، فقط ۸۰ شرکت فعال می‌باشند، افزود : در این ۸۰ واحد تولیدی ، تنها ۱۶ مگاوات برق مصرف می شود و ۳۰ مگاوات برق فروخته شد.
 
معاون عمرانی فرمانداری محمودآباد تصریح کرد: اعتبار ۴۵۰ میلیارد ریالی پست برق ۲۰/۶۳ کیلو ولت شهرک صنعتی تشبندان پس از ۱۰ سال با پیگیری نماینده محترم مردم محمودآباد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان تامین شده و در حال تحقق است.
 
فاضلی با اشاره به اینکه ۱۵۰ میلیارد ریال این اعتبار برای سال ۱۴۰۱ و ۳۰۰ میلیارد ریال آن برای سال جاری است، افزود: باید ۶۰ درصد از اعتبار را شهرک صنعتی استان و ۴۰ درصد آن را برق منطقه ای استان تامین کنند.
 
وی در پایان این پروژه را یک اتفاق بسیار مبارک برای شهرستان دانست و گفت: در این پروژه بحث اشتغال‌زایی، اشتغال پایدار و تولید سرمایه ملّی مطرح است که تا سال ۱۴۰۱ صورت خواهد پذیرفت و زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ متر در هفته گذشته از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی استان، تحویل برق منطقه‌ای غرب مازندران شده است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 457356

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/457356/تامین-اعتبار-احداث-پست-برق-۲۰-۶۳-کیلو-ولت-شهرک-صنعتی

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com