تاریخ انتشارسه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۴
کد مطلب : ۴۵۷۳۳۱
فرمانده پايگاه بسيج شركت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: در حال حاضر 162 واحد توليدی بهره‌بردار با حجم سرمايه‌گذاری 6 هزار و 728 ميليارد ريال و اشتغال تعداد 4 هزار و 468 نفر در اين شهرک صنعتی مشغول به كار هستند.
۰
plusresetminus
۱۶۲ هزار واحد تولیدی بهره‌بردار در شهرک صنعتی فعال است
به گزارش بلاغ؛ ابراهيم روحانی در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شهرک صنعتی بشل سوادكوه شمالی با 196 هكتار وسعت، در سال 1371 به تصويب هيئت دولت رسيد و عمليات عمرانی آن در سال 1381 آغاز شد.

وی افزود: تعداد 218 سرمايه‌گذار برای دريافت زمين صنعتی و احداث واحد توليدی قرارداد منعقد کردند.

فرمانده پايگاه بسيج شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصريح كرد: اين تور صنعتی در راستای آشنايی هرچه بيشتر با ظرفيت‌های توليد و صنعت استان و در جهت تقويت دانش فنی و صنعتی مهندسين بسيجی استان و همچنين آشنايی با دغدغه‌ها و مشكلات واحدهای صنعتی مستقر در شهرك‌ها و نواحی صنعتی استان برگزار شده است.

روحانی اظهار داشت: بسيج مهندسين صنعتی در تلاش است با بالا بردن شناخت نسبت به ساخت، راه‌اندازی واحدهای صنعتی، ايجاد و تكميل زنجيره توليد و با استفاده از توان و تفكر بسيجی به افزايش ظرفيت توليد كشور و رفع موانع موجود در راه توليد كمک کند.

گفتنی‌ست؛ اعضاء هيئت انديشه‌ورز بسيج مهندسين صنعتی استان مازندران از واحدهای توليدی صنايع موتور بشل، صنايع قوطی‌سازی هافمن، كارخانه كنسرو ماهی سبزچين و كارخانه كاغذ سنگی بازديد كردند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
اردوغان، از صفر تا صد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
4200تومانی که اقتصاد را به فساد کشاند
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
پیام های راهبردی حمله به ابوظبی
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵