تاریخ انتشاريکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۶
کد مطلب : ۴۵۷۲۳۲
امام جمعه نوشهر گفت: جانفشانی و ایثارگری ویژگی تمام نیروهای مسلح در دنیا بوده اما در نیرو های مسلح کشور ما علاوه بر این ویژگی، یک ویژگی خاص دیگری وجود دارد که آن سلاح عقیده و روحیه شهادت طلبی برای حفظ امنیت کشور است.
۰
plusresetminus
نیرو‌های مسلح با روحیه شهادت‌طلبی و سلاح عقیده امنیت را حفظ می‌کنند
به گزارش بلاغ؛ حجت‌الاسلام محمود مشایخ در مراسم نیروهای مسلح که به‌مناسبت سالروز نیروی دریایی ارتش برگزار شد، اظهار کرد: هفتم آذر یادآور عملیات مروارید است و دریادلانی که در سال ۵۹ یعنی شصت و هفتمین روز جنگ آبروی کشور را خریدند.

وی افزود: آن روز دریادلان از این مملکت دفاع کرده و امنیت ما را با جان و خون خودشان حفظ کردند.

امام جمعه نوشهر تصریح کرد: جانفشانی و ایثارگری برای همه نیروهای مسلح در دنیا است اما در نیروهای مسلح کشور ما علاوه بر این ویژگی، یک ویژگی خاصی وجود دارد و آن سلاح عقیده آن‌ها است.

حجت‌الاسلام مشایخ خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح دنیا اگر امکانات خودشان را به رخ دنیا می‌کشند؛ نیروی مسلح ما روحیه شهادت‌طلبی خودشان را به رخ دنیا خواهند کشید.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح دارای روحیه شهادت‌طلبی برای نجات، دفاع و حفظ ناموس و حفظ امنیت مملکت بوده و هستند.

امام جمعه نوشهر در پایان گفت: نیروهای مسلح سیستم دفاعی بدن جامعه و کشور هستند و بدنی می‌تواند در مقابل دشمن و ویروس بایستد که قدرت دفاعی یعنی ارتش و نیروهای مسلح آن قوی باشد و هرچه آماده و قوی‌تر باشند، هیچ ویروسی نمی‌تواند آنان را تهدید کند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين