کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

بانوی تولیدکننده مازندرانی:

تعامل اولین گام در جهت حمایت از تولیدات داخلی است

5 آذر 1400 ساعت 10:41

بانوی تولیدکننده مازندرانی تعامل را اولین گام در راستای حمایت از تولیدات داخلی دانست و گفت: برای فروش بیشتر و نشان دادن تولیدات داخلی با کیفیت نیازمند تعامل بیشتر مسئولین ذی‌ربط در استان مازندران هستیم.


زهرا اسماعیل‌نژاد در حاشیه برگزاری نمایشگاه سوره که به‌مناسبت هفته بسیج در مصلی ساری برگزار شد؛ در گفت‌وگو با بلاغ اظهار کرد: حدود 6 سال است در حرفه چرم‌دوزی با کمک خواهرم مشغول به‌کار هستیم.

وی افزود: چرم‌دوزی را از جای خاصی یاد نگرفتم و به‌واسطه آموزش‌های مجازی و همت و تلاش خودمان در این عرصه موفق شده و فعالیت می‌کنیم.

بانوی تولیدکننده مازندرانی تصریح کرد: از طرف پایگاه بسیج آمل به نمایشگاه برای عرضه تولیدات چرم خود دعوت شدیم و جهاد سازندگی سپاه کربلا مازندران در این راستا حمایت‌های زیادی کرد.

اسماعیل‌نژاد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اولین حضور ما در یک نمایشگاه است اما فروش خوبی داشتیم.

وی با بیان اینکه کارهای ما مورد بازدید قرار گرفته و سفارش خواهیم گرفت، یادآور شد: در کارگاه تولیدی خود به همراه خواهرم مشغول هستیم و از طریق فضای مجازی سفارش ثبت و بعد از تولید به دست مشتری می‌رسانیم.

بانوی تولیدکننده مازندرانی در پایان گفت: تبلیغات در حوزه کاری، حضور در نمایشگاه‌ها و معرفی کار چرم‌دوزی در صدا و سیما می‌تواند کمک حال یک تولید کننده باشد که از مسئولین ذی‌ربط در این زمینه خواستار تعامل در جهت حمایت از تولید داخلی هستیم.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 457170

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/457170/تعامل-اولین-گام-جهت-حمایت-تولیدات-داخلی

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com