تاریخ انتشارپنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰
کد مطلب : ۴۵۷۱۱۸
فرماندار آمل گفت:در واکسناسیون وضعیت خوبی در استان داریم، 317 هزار و 506 نفر نوبت اول را تزریق کردند و 259 هزار و386 نفر دوز دوم واکسن را هم زدند.
۰
plusresetminus
76 درصد آملی دوز کامل واکسن کرونا را دریافت کردند/ وضعیت زرد و آرام کرونایی در آمل
علیرضا شریعت در گفتگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به وضعیت کرونا در شهرستان آمل اظهار کرد: در شرایط استیبل هستیم، در رنگ بندی هم، زرد و  وضعیت خوبی داریم، خوشبختانه مردم همراهی می کنند، مخصوصا کسانی که واکسن زدند.

وی تعداد بیماران بستری کرونا در بیمارستان های آمل را زیر 30 نفر عنوان کرد و افزود: و یکی از فاکتورهای اساسی که بلاشک تاثیر گذار بود در کم شدن شمار بیماران کرونایی در کشور بحث واکسیناسیون است، افرادی که واکسن زدند با وجود اینکه شرایط بدنی مناسبی نداشتند چون سنین بالا و بیماری زمینه ای اما با وجود کرونا فوت نشده‌اند .

فرماندار آمل از تزریق 76 و نیم درصد  جمعهیت شهرستان امل به واکسن کرونا خبر داد و افزود: در واکسناسیون وضعیت خوبی در استان داریم، 317 هزار و 506 نفر نوبت اول را تزریق کردند  و 259 هزار و386 نفر دوز دوم واکسن را هم زدند.

وی ادامه داد: بیش از 4 هزار نفر دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کردند و دوز بوستر مخصوص کادرهای درمان است که 1005نفرتزریق کردند.
شریعت مجموع کل واکسیناسیون در آمل را 581 هزار و 902 نفر خواند و افزود: 93 و 7 درصد بالای 12 سال دوز اول و  76 و نیم درصد هر دو دوز را دریافت کردند، که از میانگن استانی  65 درصد بیشتر است.

این مسئول با بیان اینکه کرونا را همچنان باید جدی بگیریم، عنوان کرد:اولین دلیلی که توانست این شرایط را کنترل کند واکسن بود و دومین عامل هم شرایط و رعایت مردم که همچنان باید در مکان های عمومی از ماسک استفاده کرد و پرتکل ها را رعایت کنیم.

فرماندار آمل تصریح کرد: همه پای کار بودند و رعایت کردند، جوانان، بسیجیان، سپاه و تمام پایگاه ها پای کار بودند، همه بسیج شدند مراکز متعدد تزریق داشتیم که خوشبختانه خوب عمل کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از کسانی که هنوز واکسن نزدند، خواهش میکنم واکسن بزنند و حتما پرتکل ها را رعایت کنند.
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين