کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نوشهر:

تحقق محله اسلامی با محوریت مردم است

1 آذر 1400 ساعت 21:27

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نوشهر با اشاره به اینکه برای انجام این کار باید به آن معتقد باشیم، گفت: تحقق محله اسلامی با محوریت مردم است و برای اجرایی شدن آن همین مردم پای کار هستند.


به گزارش بلاغ، مهرداد ابراهیم پور در آئین رونمایی از رهنامه تحقق محله اسلامی که با حضور مسئولان شهرستانی و به صورت ارتباط تصویری مشترک و سراسری با حضور مسئولین کشوری پیرامون قرارگاه محله مهدوی در محل نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نوشهر برگزار شد، اظهار داشت: برای تحقق تمدن اسلامی که مقام معظم رهبری بر آن تأکید دارند باید در محلات تحول اسلامی رخ بدهد که این موضوع در قالب قرارگاه اجرایی خواهد بود.

وی ادامه داد: طرح های مختلفی تدوین شد تا در قالب طرح تحول محله اسلامی اکنون در سطح محلات از طریق پایگاههای مقاومت محلات با محوریت مساجد و امام جماعت مسجد محقق شود.

فرمانده سپاه شهرستان نوشهر گفت: تحقق محله اسلامی برای این است که به یک جمعبندی برسیم تا به طراز محله انقلاب اسلامی دست پیدا کنیم و البته این را باید خودمان انجام دهیم.

وی با تأکید بر اینکه محوریت انقلاب اسلامی، مردم هستند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ما مردم محور است و ما باید پای کار بیاییم و برای حل مشکلات گام اساسی برداریم.

ابراهیم پور یادآور شد: مشکلات همیشه بوده و هست و این طبیعی است ولی برای رفع و حل آن که نباید همیشه منتظر دستگاههای اجرایی و خدماتی باشیم بلکه باید از ظرفیت محلات برای مسائل کمک بگیریم.

وی بیان داشت: امروز رونمایی از رهنامه تحقق اسلامی به صورت سراسری انجام شده است و اکنون باید به مرور و بر اساس این رهنامه، مسائل و مشکلات محلات را احصا و حل کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان نوشهر با اشاره به اینکه برای انجام این کار باید به آن معتقد باشیم، عنوان داشت: تحقق محله اسلامی با محوریت مردم است و برای اجرایی شدن آن همین مردم پای کار هستند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از نمونه های بارز حضور میدانی مردم برای حل مشکلات، همین موضوع ویروس منحوس کرونا بود که خود مردم پای کار آمدند و در بحث ضدعفونی و تولید ماسک و دیگر اقدامات مقابله با کرونا تلاش کردند.

ابراهیم پور گفت: توکل به خدا، توسل به اهل بیت و تلاش، از تأکیدات سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در حل مشکلات بود و ما نیز برای تحقق محله اسلامی (مهدوی) حتما باید به این سه موضوع توجه جدی داشته باشیم.

انتهای پیام/


کد مطلب: 457053

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/457053/تحقق-محله-اسلامی-محوریت-مردم

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com