تاریخ انتشاردوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
کد مطلب : ۴۵۷۰۲۹
فرمانده سپاه آمل گفت:سپاه و بسیج همیشه در موارد حساس کمک رسان جامعه بودند، حضور پر رنگ سپاه و بسیج در زمان سیل ، زلزله و بحران های که به وجود می آید باعث حل بسیاری از مشکلات شده است.
۰
plusresetminus
بسیج خنثی‌ساز توطئه‌های دشمن/ حضور در همه عرصه ها از بحران تا آسایش
به گزارش بلاغ، جابر عسگری امروز  در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: بسیج یکی از کم نظیرترین تشکل های مردمی در دنیا است که موفق عمل کرده است و خالصانه با مردم و روحیه جهادی در جامعه است.

وی با بیان اینکه بسیج یکی از اساسی ترین عوامل خنثی سازی توطئه های دشمن از بدو تولد تا به امروز بوده است، عنوان کرد: توانسته تمام ضربات سلطه جویانانه شیطان بزرگ را نابود کند، اولین تجربه اش را با یاری رساندن به سپاه و کمیته در رویارویی با ضدانقلاب و خنثی سازی توطئه های آنان با موفقیت پیش برد.

فرمانده سپاه آمل با تاکید اینکه امروز در محیطی پیچیده تر و نزدیکتر با دشمن روبه رو ماست، تصریح کرد:هفته بسیج یادآور جان فشانی هایی انسان هایی است که برای سربلندی خاک سرزمین شان از هر تلاشی دریغ نمی کنند، معنای عمیق اتحاد را می توان با ظهور بسیج درک کرد که از صدر اسلام وجود داشته و اینک با هوشمندی امام خمینی (ره) بار دیگر رشد یافته است.

وی بسیج را یک نهاد امیدبخش خواند و اظهار کرد: سپاه و بسیج همیشه در موارد حساس کمک رسان جامعه بودند، حضور پر رنگ سپاه و بسیج در زمان سیل ، زلزله و بحران های که به وجود می آید باعث حل بسیاری از مشکلات شده است، امروز هم این حضور باعث دلگرمی جامعه است و بسیاری از حساسیتها را کاهش می دهد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
چرایی چرخش عربستان به سمت عراق
يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۰
تعامل تحولی دولت و مجلس در بودجه 1401
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
"صداقت"، مطالبه مردم از شما مسئولان
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
دموکراسی آمریکایی، عوامفریبی صهیونیستی
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰