رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خبر داد

تجلیل از فعالان حوزه کتاب سوادکوه

تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۲
کد مطلب : ۴۵۶۹۹۱
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه از تجلیل فعالان حوزه کتاب در این شهرستان خبر داد.
۰
plusresetminus
تجلیل از فعالان حوزه کتاب سوادکوه
به گزارش بلاغ، حمید امینی طی گفت‌وگویی ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی، از دست‌اندرکاران حوزه کتاب جهت اجرای برنامه‌ها و اقدامات انجام شده برای گرامیداشت هفته کتاب که با مشارکت شورای اسلامی شهرستان سوادکوه، کانون پرورش فکری سوادکوه و باشگاه کتابخوانی یار مهربان سوادکوه تقدیر و اظهار کرد: همه دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی متولی و مسئول گرامیداشت این روز بزرگ و مهم هستند.
 
وی افزود: تقدیر و قدردانی از مرجع و منبعی که همگی وامدار این موهبت الهی به نام کتاب، علم و دانش هستیم، کوچکترین و کمترین کار است.
 
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خاطرنشان کرد: انجام فضاسازی شهری با رنگ و بوی کتاب و مطالعه، گامی در جهت شناسایی عموم مردم با این هفته و ایجاد ترغیب و تشویق برای جوانان و نوجوانان این شهرستان است.
 
امینی افزود: مساعدت  بیشتر شهرداران  شهرهای پل‌سفید، زیراب و آلاشت در نصب استند، بنرهای پهن پیکر و… با موضوع یاد شده در این هفته مورد انتظار است.
 
وی با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات بیست و نهمین دوره هفته کتاب با همکاری شورای اسلامی شهرستان سوادکوه گفت: نقد و بررسی کتاب "آخرین زاغ بور دشت بزرگ"،تقدیر از برگزیدگان اختتامیه جشنواره کتابخوانی"پویش نشاط نوروزی-جام باشگاه کتابخوانی"، مسابقه کتاب بخوان و طراحی کن، با همکاری باشگاه کتابخوانی یار مهربان بخشی از برنامه‌ها است.
 
دبیر شورای فرهنگ عمومی سوادکوه در پایان با به دیگر برنامه‌ها اشاره و اظهار کرد:تقدیر از ناشرین و نویسندگان فعال شهرستان، تقدیر از ناشر و نویسنده پیشکسوت شهرستان، رونمایی کتاب از دیگر برنامه های  هفته کتاب در شهرستان سوادکوه است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
چرایی چرخش عربستان به سمت عراق
يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۰
تعامل تحولی دولت و مجلس در بودجه 1401
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
"صداقت"، مطالبه مردم از شما مسئولان
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
دموکراسی آمریکایی، عوامفریبی صهیونیستی
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰