کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

آغاز ثبت‌نام وام ۱۲ میلیونی بازنشستگان کشوری

1 آبان 1400 ساعت 17:25

مدیرکل امور فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری از نام‌نویسی وام ضروری ۱۲ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران از امروز خبر داد.


به گزارش بلاغ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمود مرتضایی فرد مدیرکل امور فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: نام‌نویسی اینترنتی وام ضروری مرحله اول سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق از یکم آبان به مدت ۳۰ روز و فقط از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه «این تسهیلات به مبلغ ۱۲ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه و کارمزد ۴ درصد ارائه می‌شود»، اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده به این سایت اینترنتی مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه‌گانه «دفتر کل، کد ملی و شماره حساب» درخواست خود را برای دریافت وام ثبت کنند.
وی البته یادآور شد که ثبت درخواست فرد متقاضی به معنی پرداخت تسهیلات نخواهد بود.

 
مرتضایی‌فرد توضیح داد: پس از اتمام مهلت یک‌ماهه ثبت‌نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام‌های دریافتی، بهره‌مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و… بررسی می‌شود و با اولویت‌بندی و براساس میزان اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات و تعداد تسهیلات که ۳۰۰ هزار فقره است، «واجدین شرایط» تعیین و اسامی آن‌ها از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق اعلام خواهد شد.


 
بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


کد مطلب: 456059

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/456059/آغاز-ثبت-نام-وام-۱۲-میلیونی-بازنشستگان-کشوری

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com