در آیین تجلیل از افتخارآفرینان المپیک و پارالمپیک توکیو عنوان شد؛

ورزشکاران مدال‌آور حمایت واقعی می‌خواهند/کسب 130 مدال مازندرانی‌ها در 22 رشته ورزشی

تاریخ انتشارشنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
کد مطلب : ۴۵۶۰۵۰
در آیین تجلیل از افتخارآفرینان المپیک و پارالمپیک توکیو عنوان شد که حل مشکلات ورزشکاران نباید وابسته به سلایق شخصی باشد و باید سازوکار حمایت از قهرمانان ترسیم شود و ردیف اعتباری بدین منظور در نظر گرفته شود.
۰
plusresetminus
ورزشکاران مدال‌آور حمایت واقعی می‌خواهند/کسب 130 مدال مازندرانی‌ها در 22 رشته ورزشی
به گزارش بلاغ، آیین تجلیل از افتخارآفرینان المپیک و پارالمپیک توکیو با حضور استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان استان، مرادیان و بابایی کارنامی نمایندگان مجلس و روسای هیات های ورزشی استان، در استانداری مازندران برگزار شد.

استاندار مازندران نیز در این مراسم گفت: از همه مدیران و نمایندگان مجلس که دغدغه حل مشکلات ورزشکاران را دارند و نگاه حمایتی دارند سپاسگزاریم.

حسین زادگان تصریح کرد: حل مشکلات ورزشکاران نباید وابسته به سلایق شخصی باشد و باید سازوکار حمایت از قهرمانان ترسیم شود و ردیف اعتباری بدین منظور در نظر گرفته شود.
 

وی با اشاره به اینکه اعتقادم اینست که خانواده قهرمانان نیز در این مواقع باید دیده شوند، ادامه داد: از مدیران، مربیان و همه آنهایی که در گذشته برای ورزش استان زحمت کشیدند قدردانی میکنیم.

این مسئول افزود: استمرار قهرمانی ها در سایه توجه به ورزشکاران است و مدال آوران نباید رها شوند.

حسین زادگان با اعلام اینکه اصرار داشتیم افتخارآفرینان پارالمپیک هم با المپیکی ها دیده شوند گفت: باعث خوشحالی است که ورزشکاران ما در کنار مدال آوری و قهرمانی، اخلاقمدار و پهلوان هستند.
 
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز بیان کرد: کسب 130 مدال در 22 رشته ورزشی و در 21 شهرستان و 3 مدال از 7 مدال المپیک نشان از جایگاه مهم ورزش مازندران است.

رنگرز افزود: مدال آوران مازندرانی المپیک و پارالمپیک، در توکیو درخشیدند و تاریخ سازی کردند.

گفتنی است در این مراسم مدال آوران المپیک و پارالمپیک توکیو و دو مربی مازندرانی تیم های ملی در این رویداد مورد تجلیل مسئولان حاضر قرار گرفتند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين