ثبت رکورد جدید حب‌درویش در مازندران؛

رکورد جهان شکسته شد/ 2 هزار روپایی روی قایق+فیلم

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
کد مطلب : ۴۵۵۸۲۱
رکورددار روپایی جهان در کتاب گینس با حضور در شهر رویان مازندران و به دعوت تیم پیشکسوتان شهروند و هنرمندان پاسارگاد به هنرنمایی با توپ و ثبت رکوردهای جدیدی پرداخت.
۰
plusresetminus
رکورد جهان شکسته شد/ 2 هزار روپایی روی قایق+فیلم
به گزارش بلاغ، مهدی حب درویش رکورددار روپایی جهان در کتاب گینس برای نخستین‌بار ۲ هزار روپایی در قایق در حال حرکت به مسافت یک کیلومتر زد و همچنین با ران پا در آب مدت یک دقیقه ۱۲۰ روپایی و سر زدن در آب به مدت یک دقیقه و به تعداد ۱۲۵ عدد زد.

وی توانست مسافتی ۲۰ متری در آب را با ران پا روپایی بزند؛ آخرین رکورد حب درویش ۱۱۳ روپایی در مدت یک دقیقه در قایق ثابت بود.

پیش از این رکورددار روپایی جهان با توپ‌های فوتبال، تنیس و تیله حدنصاب‌های متعددی به‌صورت رو به عقب بر روی پله‌های برج میلاد، ۳۰ ساعت روپایی با توپ فوتبال و ۱۰ ساعت با توپ تنیس ثبت کرده است.

او به خاطر مورد آخر که توانست ۷۰ هزار بار با توپ تنیس در دبی امارات روپایی بزند نامش را در کتاب گینس ثبت کرد.

حب درویش مسافت ۲۰ کیلومتری حرم حضرت عبدالعظیم تا بهشت زهرا (س)، مسافت ۱۷ کیلومتری حرم حضرت معصومه (س) تا جمکران، پیست ۲۲۰۰ متری بین‌المللی «دربندسر» روی برف، مسافت میدان فردوسی تا میدان فلسطین و میدان انقلاب تا میدان آزادی تهران را بدون استراحت روپایی زده است.

وی در کشورهای روسیه و مالزی هم به ثبت رکورد پرداخته و یک ساعت بدون استراحت روی تردمیل روپایی زد.

رئیس کمیته روپایی ایران موفق شده در یک دقیقه ۱۰۳ روپایی با توپ راگبی، ۱۱۷ روپایی با آدامس، ۹۹ عدد با لیموترش، ۱۰۸ تا با شکلات و ۱۰۸ عدد با تراش را به مجموعه رکوردهایش اضافه کند.

دانلود

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
نحوه شکل‌گیری فقر
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۳
چرایی چرخش عربستان به سمت عراق
يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۰
تعامل تحولی دولت و مجلس در بودجه 1401
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
"صداقت"، مطالبه مردم از شما مسئولان
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰