LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> دفاع نوبخت از مصوبه مجمع تشخیص در زمان هاشمی: مقتضی نیست یک مسئول بگوید چندتا کفش یا خانه دارد! | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
کد مطلب : ۴۵۵۷۵۹
جالب است بدانید همه رسانه های اصلاح طلب از جمله روزنامه شرق در آن زمان از محرمانه بودن اموال مسئولان دفاع کردند یا دست کم ساکت بودند!
۰
plusresetminus
دفاع نوبخت از مصوبه مجمع تشخیص در زمان هاشمی: مقتضی نیست یک مسئول بگوید چندتا کفش یا خانه دارد!
به گزارش بلاغ،  مصوبه محرمانه بودن میزان اموال مسئولان دست پخت مجمع تشخیص مصلحت در دوره مدیریت هاشمی رفسنجانی است که مجلس فعلی شورای اسلامی در صدد تغییر آن برآمده است.
روزنامه شرق که سابقه انتشار دروغ های بزرگ را دارد بدون اشاره به این موضوع که محرمانه بودن دارایی مسئولان میراث هاشمی رفسنجانی است، تلاش مجلس فعلی برای تغییر این مصوبه را تحریف و اصل مصوبه را به مجلس کنونی نسبت داد و از آن انتقاد کرد!
 
دم خروس نقد روزنامه شرق تصویر بالاست! زمانی که نوبخت سخنگوی دولت روحانی با دفاع از مصوبه مجمع تشخیص مصلحت با محوریت هاشمی رفسنجانی که مقدار دارایی مسئولان را محرمانه اعلام کرده بود در مهر ماه سال ۹۴ در پاسخ به اعتراض خبرنگار روزنامه قدس گفت: مقتضی نیست یک مسئول بگوید چند تا کفش یا خانه دارد!
 
جالب است بدانید همه رسانه های اصلاح طلب از جمله روزنامه شرق در آن زمان از محرمانه بودن اموال مسئولان دفاع کردند یا دست کم ساکت بودند!
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين