کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون هماهنگ‌کننده سپاه اعلام کرد

تمام مراکز درمانی سپاه در مناطق محروم در خدمت بیماران کرونایی

23 مهر 1400 ساعت 13:54

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با شیوع بیماری کرونا ‌تمام مراکز درمانی سپاه در مناطق محروم و سایر مناطق کشور‌ در خدمت بیماران کرونایی قرار گرفت.


به گزارش بلاغ، سردار محمدرضا نقدی در آیین کلنگ‌زنی "مرکز تخصصی زنان و زایمان و ناباروری بیمارستان ولایت سپاه کربلا مازندران" اظهار داشت: ‌راه‌اندازی این مرکز در مازندران یک حرکت پسندیده است و از بانیان این اقدام خیر قدردانی و تشکر می‌کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه با شیوع بیماری کرونا ‌تمام مراکز درمانی سپاه در مناطق محروم و سایر مناطق کشور‌ در خدمت بیماران کرونایی قرار گرفت و با آغوش باز از بیماران استقبال و ‌بار سنگینی را تحمل کردند، ادامه داد: در این ایام، رکورد پذیرش بیمار را بیمارستان بقیة‌الله ‌تهران شکست و حتی برخی فضاهای غیردرمانی برای پذیرش بیماران مهیا شد و تا 4 برابر توسعه تخت‌های ویژه داشتیم.

وی با قدردانی از "تلاش، عشق و علاقه" مدافعان سلامت در مدت 2 سال گذشته برای درمان بیماران کرونایی تصریح کرد: این روزها یادآور و تداعی‌گر دوران دفاع مقدس بود که کادر درمان در زیر آتش خمپاره افتخار آفریند و حماسه بزرگ خلق کردند، در ایام کرونایی نیز شاهد این حماسه‌آفرینی بودیم و همچنان که در برخی کشورها شاهد ریزش کادر درمان بودیم در ایران مدافعان سلامت با عشق و علاقه پای کار آمدند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 455736

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/455736/تمام-مراکز-درمانی-سپاه-مناطق-محروم-خدمت-بیماران-کرونایی

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com