تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۰
کد مطلب : ۴۵۵۷۱۷
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: برای ارائه خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مازندران، ۳ میلیارد و ۶۷۴ میلیون تومان هزینه و خدمات درمانی ارایه شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ ، سید موسی عمادی ترکامی اظهار کرد : ۳ میلیارد و  ۶۷۴ میلیون  تومان شش ماه نخست امسال  به ۱۰۱ هزار و ۸۲۴ مدد جوی کمیته امداد مازندران  خدمات درمانی ارایه شد.
 
وی افزود : این خدمات درمانی شامل: پرداخت فرانشیز  مددجویان ، تامین تجهیزات بیماران صعب العلاج ، خاص و زمین گیر است.

عمادی  : با اشاره به اینکه  ۳ هزار ۲۵۲ بیمار صعب العلاج و زمینگیر تحت حمایت کمیته امداد مازندران قرار دارند گفت : به این بیماران  خدمات دارویی ، پاراکلینیک ، بیمارستانی ، توانبخشی و بهداشتی در طول سال ارائه می شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران به پرداخت بیمه تامین اجتماعی برای ۲ هزارو ۸۴۰  نفر از مددجویان اشاره کرد و گفت: برای۲ هزارو ۱۴۹ مددجو نیز در این مدت بیمه روستایی و عشایری پرداخت شده است.

وی افزود :  ۳میلیارد و ۷۶۸ میلیون  تومان برای بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار و  ۹۲۶میلیون  تومان برای بیمه روستایی و عشایری مددجویان در این مدت پرداخت شد. 

عمادی اظهار کرد : ۵۴۳ مددجو تا کنون از طریق بیمه اجتماعی بازنشسته شده و از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج شدند.

این مسئول گفت :  هزار و ۶۲۰ مادر باردار و شیرده و ۵۴۰ کودک زیرپنج سال در راستای پیشگیری از سوء تغذیه از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

عمادی گفت:  ۲۱۸میلیون تومان برای پیشگیری از سوء تغذیه کودکان زیر پنج سال  هزینه شده است.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين