کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

۸ هزار دادرسی الکترونیک با زندان‌های مازندران ‌برگزار شد‌

21 مهر 1400 ساعت 17:39

گروه استان‌ها ـ رئیس کل دادگستری مازندران از برگزاری ۸ هزار و ۶۹۵ جلسه دادرسی الکترونیک با زندان در شش ماه نخست سال جاری خبر داد.


به گزارش بلاغ به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری با بیان اینکه جلسات رسیدگی الکترونیک با زندانهای استان و سایر نقاط کشور و حتی خارج از کشور با توجه به امکانات و تجهیزات زیرساختی برقرار شده، اظهار داشت: درمجموع، 6 ماهه گذشته بیش از 58 درصد  دادرسی در زندان به صورت الکترونیک انجام شد.
رئیس کل دادگستری مازندران خاطرنشان کرد: دادرسی الکترونیک قضایی در راستای خدمت رسانی بهتربه مردم، تکریم مراجعان، همچنین رعایت حقوق شهروندی زندانیان،کاهش هزینه ها و سرعت بخشی انجام امورقضایی  راه ‌اندازی شده است.


عالی ترین مقام قضایی استان تصریح کرد: همچنین درشش ماهه گذشته از 80 هزار و 642 جلسه رسیدگی در محاکم نیز تعداد 505 جلسه دادگاه به صورت مجازی برگزارشد وامیدواریم این روند در استان رو به رشد باشد. 

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


کد مطلب: 455675

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/455675/۸-هزار-دادرسی-الکترونیک-زندان-های-مازندران-برگزار-شد

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com