تاریخ انتشاردوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
کد مطلب : ۴۵۵۵۵۱
فرمانده نیروی دریایی ارتش کشورمان با اشاره به اینکه در دریای سرخ و بیخ گوش آمریکا و رژیم غاصب در حال عملیات و رزمایش هستیم گفت: موفقیت و اقتدار کنونی به برکت خون شهیدان و بصیرت دینی است.
۰
plusresetminus
بیخ گوش امریکا و رژیم صهیونیستی در دل دریا ماموریت اجرا می‌کنیم/غیورمردان نیروی دریایی هراسی از تهدیدات دشمن ندارند
به گزارش بلاغ، امیر سرتیپ دریادار شهرام ایرانی در آیین تجلیل از خانواده‌های شهدا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر، اظهار کرد: شهدا همواره ناجی همه ما هستند، نیروی انسانی ما معرف قدرت در نیروهای نظامی کشورمان در سطح جهانی است.

وی افزود: مهمترین مولفه قدرت؛ نیروی انسانی بوده اما نقشش در نیروهای نظامی ویژه است، تفاوتی که امروز مولفه قدرت در نظام جمهوری اسلامی ایران با همه قدرت‌های جهان وجود دارد، دقیقا همین جا است و این برای دشمن بسیار گیج‌کننده است، دشمن هراسان به این در و آن در می‌زند تا ببیند در ایران چه خبر است، اما به تعبیر مقام معظم رهبری آنها کجا و ما کجا!

ایرانی تصریح کرد: دشمن اگر امروز در صحنه حضور دارد صحنه‌شان صحنه مزدوری و تلاش‌های مادی و دنیایی است نه در راستای عمل به دستور یا توجه به آیین‌نامه اجرایی ابلاغ شده به آنان!

فرمانده نیروی دریایی ارتش، با بیان اینکه همه باید بدانند که بصیرت دینی در بین نیروهای ما موج می‌زند، گفت: هر کسی لایق به‌دست آوردن بصیرت دینی نیست، پشت واژه پرمحتوای "شهید" کهکشان‌ها معرفت خوابیده، شهیدان همه اقیانوس‌ها و کهکشان‌های معرفتی را پشت سر گذاشته‌اند تا دارای بصیرت شدند که این مسئله ساده نیست.

این مسؤول ادامه داد: جوانان ما به‌سادگی ترک خانه نکردند، شهدای ما به سلاح به‌عنوان چوب دستی نگاه کردند، این را نیروهای دریایی ما در خلیج فارس در مقابل هجمه آمریکایی‌ها ثابت کردند، تهدید به بمباران با موشک برای نیروهای ما معنا ندارد چون دارای سلاحی به‌نام معرفت، دانش و بصیرت هستند.

وی خطاب به جوانان حاضر، خاطرنشان کرد: نیروهای ما محکم با غیرت و شرافت در برابر پلیدی‌ها ایستادند و جان خود را که بهترین هدیه خداوند است را اهدا کردند، لباسی که امروز سربازان ما برتن داریم مقدس است، سیدالشهدا (ع) بدون رزه در مقابل دشمن ایستادند، اصلا قابل مقایسه با امکاناتی که ما داریم نیست ولی خروجی کار را همه دیدند.

ایرانی با بیان اینکه ارزش لباس نیروهای دریایی به رنگ و نشانش نیست، تاکید کرد: شهدا بهای آن را دارند همان کسانی که رنگ و لعاب دنیایی در نگاه‌شان بی‌ارزش بود، آن‌ها ارزشمندترین داشته‌های خود را گذاشتند، شهدا مسیر را برای ما نورانی کردند پس امروز هیچ اشتباه و سهل انگاری‌ای از ما نیروهای نظامی پذیرفته نیست.

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: شهدا بر سر راه‌مان شمع‌های زیادی روشن کردند خطا رفتن در یک همچین مسیری توجیهی ندارد، مقام معظم رهبری در این مسیر تاکید فراوان دارند که مسیر روشن است دنبال چیزی نگردید، ابزار مهیا است فقط امیدواریم به برکت خون شهدا به بصیرتی که مدنظر است برسیم، اینکه دنبال سلاح باشیم که دشمن چه سلاحی در بخش‌های هسته‌ای، موشکی یا دریایی بر دست دارد بی‌فایده است.

وی گفت:در حال حاضر نیروهای ما در دل دریا بیخ گوش رژیم صهیونیست غاصب در حال اجرای ماموریت هستند، خودشان هستند و خدا، توکل و نگاه‌شان به همین راهی است که شهدا روشن کرده‌اند، ۲ هزار کیلومتر آن‌طرف‌تر الان ناوشکن‌های ما در دریای سرخ قرار دارد و با اقتدار و اهتراز پرچم  در حرکت است‌، کسی هم جرات جسارت به ما را ندارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين