کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس سابق حوزه های علمیه استان مازندران دعوت حق را لبیک گفت

19 مهر 1400 ساعت 4:48

حجت الاسلام و المسلمین ابولقاسم طاهری مدیر مرکز خدمات استان قم دار فانی را وداع گفت.


به گزارش بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابولقاسم طاهری مدیر مرکز خدمات استان قم و رئیس اسبق حوزه های علمیه استان مازندران بر اثر عوارض ناشی از ویروس منحوس کرونا به دیار باقی شتافت.

مرحوم دکتر طاهری اصالتا مازندرانی و اهل شهرستان نکا می باشد. از خصوصیات بارز این روحانی خدوم، اخلاق نیکو، حسن معاشرت و خدمات خالصانه به طلاب و روحانیون بخصوص در مدیریت مرکز خدمات استان قم بود.

شمال نیوز این مصیبت را به خاندان بزرگ طاهری تسلیت گفته و برای آن یارسفرکرده غفران الهی و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت می نماید .
 
تسلیت مدیر حوزه‌های علمیه در پی درگذشت مرحوم حجت الاسلام طاهری

آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین طاهری مدیرکل مرکز خدمات استان قم را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت روحانی نجیب و فاضل و خدوم مرحوم حجه الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ ابوالقاسم طاهری طاب ثراه تألم انگیز و اندوه زا بود، ایشان در طول سال‌های دراز، افزون بر احراز مراتبی از فضل و دانش حوزوی و مدارجی از تقوا و فضیلت‌های اخلاقی، در مدیریت‌های حوزوی خوش درخشید و سرچشمه خدمت‌های فراوان بود و با پرونده‌ای روشن و پربار و با تحمل رنج‌ها به لقای الهی شتافت.
ضمن عرض تسلیت به حوزه و روحانیت استان مازندران و مسئولان و همکاران ایشان در مرکز خدمات و حوزه علمیه و همه دوستان و علاقه‌مندان و بازماندگان و خاندان محترم ایشان، برترین مقامات قدسی و روح و رضوان الهی برای آن فقید سعید و شکیبایی و آرامش و پاداش نیکوی الهی را برای بازماندگان محترم از خداوند متعال خواستارم.
عاش سعیداً و مات سعیداً.
علی رضا اعرافی
مدیر حوزه‌های علمیه
۱۸ مهرماه ۱۴۰۰


کد مطلب: 455533

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/455533/رئیس-سابق-حوزه-های-علمیه-استان-مازندران-دعوت-حق-لبیک-گفت

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com