کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

جاده هراز امروز و فردا مسدود است

18 مهر 1400 ساعت 10:19

رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: محور هراز به‌دلیل اجرای عملیات راهداری از ساعت ۸ تا ۱۷ امروز مسدود است.


به گزارش بلاغ به نقل از مهر، سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: محور هراز مسیر (رفت و برگشت) به دلیل اجرای عملیات راهداری از ساعت ۸ تا ۱۷ مسدود است.
سرهنگ احمد شیرانی اظهار کرد: جاده هراز در محدوده‌های تونل سد، وانا، تکاور به علت انجام عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل در کیلومتر ۲۵ تا کیلومتر ۹۵ امروز و فردا در تاریخ‌های ۱۸ و ۱۹ مهر (امروز و فردا) مسدود است.
به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا این انسداد از ساعت ۸ تا ۱۷ است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و آزادراه تهران شمال (جاده چالوس) انجام می‌شود.

 
وی ادامه داد: تردد روان در محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

سرهنگ شیرانی گفت: همچنین ترافیک در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع سنگین گزارش شده است.


 
بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


کد مطلب: 455505

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/455505/جاده-هراز-امروز-فردا-مسدود

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com