تاریخ انتشارشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۱
کد مطلب : ۴۵۵۴۷۰
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس، درباره نحوه از سرگیری آموزش‌های حضوری مدارس از آبان‌ماه توضیح داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از ایسنا، علیرضا کمرئی سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اعلام جزئیات بازگشایی مدارس از آبان‌ اظهار کرد: الگوی بازگشایی مدارس، شرایط فعالیت آموزشی را در مدارس مشخص می‌کند. طبق الگوی بازگشایی، مدارس روستایی و عشایری در نیمه اول و دوم مهرماه بازگشایی می‌شوند.
وی افزود: در نیمه اول مهرماه، مدارس فنی و حرفه‌ای و کاردانش برای دروس مهارتی بازگشایی شده‌اند. همچنین دانش‌آموزان ابتدایی نیز در نیمه اول مهر برای آشنایی با معلمان خود در مدارس حضور پیدا کردند.
کمرئی بیان کرد: در نیمه دوم مهر، مدارس روستایی و عشایری که کلاس‌های کمتر از ۳۰ نفر دانش‌آموز دارند بازگشایی می‌شوند.
 
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس گفت: در نیمه اول آبان، بر اساس الگوی بازگشایی مدارس و سرعت واکسیناسیون جامعه، مدارس کم‌جمعیت شهری با کمتر از ۶۰ نفر جمعیت بازگشایی خواهند شد. 
او خبر داد: در نیمه دوم آبان نیز تمام مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شوند و مدارس بر اساس الگوی بازگشایی گروه‌بندی خواهند شد و با توجه به مجوز هر منطقه، فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهند کرد.


 
بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين