تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۳
کد مطلب : ۴۵۵۳۵۴
مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: حداکثر مهلت قانونی ارسال الکترونیکی همه اسناد تا اول آذر امسال اعلام شده، و بر همین اساس موسسه‌های درمانی مازندران در مدت باقیمانده نسبت به اجرای کامل نسخه نویسی الکترونیکی اقدام کنند.
۰
plusresetminus
موسسات درمانی نسبت به اجرای کامل نسخه‌نویسی الکترونیکی اقدام کنند
به گزارش بلاغ، رسول ظفرمند در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: دفترچه‌های بیمه‌های روستایی و همگانی تا آخر امسال، اتوماتیک تمدید شده و نیازی به مراجعه حضوری بیمه شدگان نیست.

وی با اشاره به پرداخت‌های به موقع مطالبات بیمارستان‌های دولتی و خصوصی، پس از اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی در استان افزود: هفته نخست مهر امسال، حدود 900 میلیارد ریال از مطالبات بیمارستان‌های دولتی، خصوصی و سایر موسسه‌های درمانی طرف قرارداد پرداخت شده است.

ظفرمند گفت: بنابر قوانین ابلاغی سازمان متبوع، حداکثر مهلت قانونی ارسال الکترونیکی همه اسناد تا اول آذر امسال اعلام شده، و بر همین اساس موسسه‌های درمانی مازندران در مدت باقیمانده نسبت به اجرای کامل نسخه نویسی الکترونیکی اقدام کنند.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران افزود: با اجرای کامل طرح نسخه نویسی الکترونیکی، پرداخت‌های موسسه‌های طرف قرارداد با این اداره کل، از یک ماه در حال حاضر به پایان هر روز کاری کاهش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه افراد دارای دفترچه‌های روستایی و همگانی رایگان، فقط در مراکز دولتی مجاز به دریافت خدمت هستند گفت: در صورت مراجعه این افراد به بیمارستانها و موسسات درمانی خصوصی به صورت بیمه ای محاسبه نخواهد شد.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران افزود: همه مراکز بهداشت درمانی دولتی شهرستان ها، آماده ارائه خدمت به بیمه شدگان همگانی و روستایی هستند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين