تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
کد مطلب : ۴۵۵۰۴۸
سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های تردد کرونایی همچنان در شهر‌های قرمز و نارنجی استان برقرار است گفت: ماموران مستقر در مبادی ورودی استان، با اقدامات کنترل در حوزه محدودیت تردد همچنان مشغول انجام وظیفه هستند.
۰
plusresetminus
ادامه محدودیت‌های تردد کرونایی در محورهای مازندران/120 هزار خودرو جریمه شدند
به گزارش بلاغ، هادی عبادی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس، هراز، سواکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

عبادی افزود: پیش بینی می شود از عصر امروز ترافیک پرحجم و سنگینی در مناطق ییلاقی آمل، قائمشهر ، ساری و چالوس باشیم .

وی گفت:  شهروندان بومی هنگام تردد در این مناطق با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه محدودیت‌های تردد کرونایی همچنان در شهر‌های قرمز و نارنجی استان برقرار است افزود: ماموران مستقر در مبادی ورودی استان، با اقدامات کنترل در حوزه محدودیت تردد همچنان مشغول انجام وظیفه هستند.

وی گفت: فقط خودرو‌های دارای مجوّز از استانداری ها، فرمانداری‌ها و راهور ناجا اجازه ورود به مازندران را دارند.

عبادی افزود: در ۲۴ساعت گذشته ۲۷۳خودرو در مبادی ورودی استان مازندران جریمه شدند و ۱۸۶خودرو هم به مبدا برگشت داده شدند.

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: از آغاز امسال تاکنون ۱۲۰هزار و ۵۱۶خودرو در مبادی ورودی استان مازندران جریمه کرونایی شدند و در این مدت ۸۰هزار و ۲۸خودرو هم به مبدا بازگشت داده شدند.

وی به رانندگان خودرو‌های پلاک غیربومی توصیه کرد: از سفر به استان بدون مجوّز قانونی خودداری کرده، زیرا با اِعمال قانون و بازگرداندن خودرو به مبدا موجه می‌شوند.

عبادی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين