تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
کد مطلب : ۴۵۴۸۵۹
فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: پیش‌بینی ما این است که ۲۰ هزار تزریق واکسن را فقط در مراکز تجمعی که با نظر تخصصی و رعایت پرتکل بهداشتی توسط بسیج و سپاه راه اندازی شده داشته باشیم.
۰
plusresetminus
تزریق روزانه 20 هزار دُز واکسن در مراکز واکسیناسیون بسیج
به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی در حاشیه افتتاح پایگاه تجمعی واکسیناسیون کووید19 سپهبد حاج قاسم سلیمانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: آیین افتتاح چهارمین مرکز تجمعی تزریق واکسن در امل است که با کمک سپاه و مرکز بهداشت و درمان شهرستان آمل راه‌اندازی شد که در مجموع روزانه حدود ۳ هزار تزریق واکسن در این مراکز انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه سپاه امادگی افتتاح مراکز بیشتری  را نیز دارد، عنوان کرد: اگر اعلام نیاز مندی از طریق مراکز بهداشت صورت گیرد قطعاً ما این آمادگی را داریم تا مراکز بیشتری راه اندازی کنیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران از افتتاح  نوزدهمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون مازندران در آمل خبر داد و افزود: قول داده بودیم که ۲۱ مرکز تجمیع تزریق واکسن را در استان داشته باشیم، امیدواریم تا آخر هفته آینده بتوانیم این مراکز را افتتاح کنیم تا در خدمت مردم مازندران قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: براورد ما این است که ۲۰ هزار تزریق واکسن را فقط در مراکز تجمع ای که با نظر تخصصی و رعایت پرتکل بهداشتی توسط بسیج و سپاه راه اندازی شده داشته باشیم، اما آنچه در دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل اعلام شد، حدود ۱۰۰ هزار دُز واکسن رو آمادگی وجود دارد که بتوانیم در استان به صورت روزانه تزریق کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
فرزند پیامبر هم باشی، نابود می‌شوی
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
میرحسین موسوی یک «‌فراماسون» است!
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
"حسین همدانی کیست؟"
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷