تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸
کد مطلب : ۴۵۴۸۱۲
طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۱۳۵ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۷۸۷ نفر رسید.
۰
plusresetminus
بستری 787 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های مازندران
به گزارش بلاغ،  طی چند روز شاهد روند کاهشی موارد ابتلا و بستری کرونایی در استان مازندران بودیم اما دردسرها از ساده‌انگاری و عادی‌انگاری کرونایی بیشتر شده است.

طی روزهای گذشته شاهد روند افزایش موارد ابتلا در استان هستیم که زنگ خطر جدی را در استان به صدا درآورده است و تکرار تلخ روزهای بحران کرونایی را رقم خواهد زد.

سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۱۰ بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی این مدت تعداد ۱۲۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۶۱۳ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۴۷ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۷۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ بیمار جدید بستری و ۴۹ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۲۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۱۳۵ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۷۸۷ نفر رسید.

براساس گزارش‌ها تعداد فوتی‌های امروز در مازندران به  ۱۴ تن رسیده است.

گفتنی است تاکنون یک میلیون و ۵۹۸ هزار و ۶۴۷ و ۶۲۹ دُز واکسن دانشگاه علوم پزشکی مازندران و ۲۸۳ هزار و ۸۲۵ دُز واکسن تاکنون توسط دانشگاه علوم پزشکی بابل در مناطق زیرپوشش  تزریق شده است.
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين