فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد اعلام کرد

برگزاری یادواره شهدای سرخ‌رود با حضور رئیس مجلس

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۹
کد مطلب : ۴۵۴۷۴۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد با بیان اینکه باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم، گفت: یادواره شهدای گرانقدر دفاع مقدس در روز پنجشنبه 25 شهریور ماه در شهر سرخ‌رود از شهرستان محمودآباد در طلیعه هفته دفاع مقدس با هدف توسعه و ترويج فرهنگ شهادت برگزار می‌شود.
۰
plusresetminus
برگزاری یادواره شهدای سرخ‌رود با حضور رئیس مجلس
به گزارش بلاغ، اسماعیل ابراهیم‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هدف از برگزاری يادوآره شهدا توسعه و ترويج فرهنگ شهادت و الگوپذيری از آنان در زندگی خواهد بود.

وی افزود: راه و نام شهیدان برای همیشه در تاریخ ماندگار و جاودانه شده و بررسی زندگی آنان نمونه‌ای کامل از یک مجاهد فی سبیل ا... است که باید به تصویر کشید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد با اشاره به اهمیت برگزاری یادوآره شهدا خاطرنشان کرد: امروزه می‌توان با برگزاری چنین مراسماتی فرهنگ‌سازی درست برای جوانان داشته باشیم تا ادامه دهنده راه آنان باشند.

ابراهیم‌نژاد تصریح کرد: راه شهدا مسیر انقلاب است و نباید در ادامه مسیر انقلاب از کوچک‌ترین کاری غافل بمانیم.

وی گفت: برای حفظ انقلاب اسلامی؛ جنگ با گروه‌های ضدانقلاب، منافقان و هشت سال جنگ تحمیلی را تحمل و شهدای زیادی را تقدیم کردیم بنابراین ادامه راه آنان وظیفه و رسالت سنگین و مهم ما است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد با اشاره به اینکه یادواره شهدای انقلاب اسلامی در سرخ‌رود برگزار می‌شود، بیان کرد: این مراسم با حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی عصر روز پنجشنبه 25 شهریور ساعت 5 عصر در محوطه حسینیه وزراء‌محله این شهر برگزار خواهد شد.

ابراهیم‌نژاد در پایان یادآور شد: یادوآره شهدا که میزبان آن خود شهدا هستند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين