تاریخ انتشارشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
کد مطلب : ۴۵۴۷۱۸
سرپرست کمیته مسابقات و رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایران برای بررسی وضعیت ورزشگاه شهدای ساری و امکان میزبانی از بازی‌های نساجی از این ورزشگاه بازدید کرد که با توجه به روند کند تعویض چمن مصنوعی، این ورزشگاه به میزبانی از بازی‌های نساجی در آغاز لیگ برتر نمی‌رسد.
۰
plusresetminus
استادیوم وطنی به بازی‌های نساجی نمی‌رسد/ ساری میزبان بازی‌های نساجی در لیگ برتر
به گزارش بلاغ لیگ‌برتر فوتبال کشور در فصل جدیدش از مهرماه آغاز به کار خواهد کرد و متاسفانه تنها نماینده استان مازندران در این رقابت‌ها قادر به میزبانی در این رقابت‌های مهم نخواهد بود.
بحث ترمیم و تعویض چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر از دغدغه بزرگ نساجی‌چی‌ها بود؛ دغدغه‌ای که خیلی دیر به آن پرداخته شد و حالا نساجی دیگر نمی‌تواند در شهر خودش میزبان بازی‌ها باشد.

به احتمال زیاد، ساری و استادیوم ۱۵ هزار نفری شهدای ساری میزبان بازی‌های نساجی در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور خواهد بود؛ اتفاقی که شاید برای ساروی‌ها که سال‌هاست در ورزش و مخصوصا در فوتبال پیشرفتی نداشته‌اند را خوشحال کند. استادیوم بزرگ و مدرنی که در شهر ساری سال‌هاست خاک می‌خورد و هیچ استفاده درستی از آن نمی‌شود، حالا شاید فرشته نجات میزبانی‌های نساجی در لیگ برتر باشد.

اما عصر روز گذشته، سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات و رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایران، برای میزبانی بازی‌های تیم نساجی قائمشهر از ورزشگاه شهدای ساری بازدید کرد.

در این بازدید، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و مسؤولان ورزش ساری و قائمشهر نیز سرپرست کمیته مسابقات و رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایران را همراهی کردند؛ سهیل مهدی در این بازدید از چمن، نور و رختکن‌های ورزشگاه شهدای ساری بازدید کرد و ایرادات موجود را به مسؤولان حاضر مطرح کرد و مقرر شد تا قبل از آغاز رقابت‌های لیگ‌برتر این موارد برطرف گردد.

ورزشگاه شهید وطنی میزبان همیشگی بازی‌های نساجی، در حال بازسازی و امور تعویض چمن به سر می‌برد و تا آغاز مسابقات آماده نخواهد شد؛ بنابراین باشگاه نساجی ورزشگاه شهدای شهر ساری را برای میزبانی از مسابقات معرفی کرده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين