هیچ انگی به من و قلعه نویی نمی‌چسبد؛

الهامی: فقط یک شرط برای تمدید قرارداد با نساجی دارم

تاریخ انتشارشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۹
کد مطلب : ۴۵۳۶۳۰
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: به همه ثابت شد که هیچ انگی به من و قلعه نویی نمی‌چسبد.
۰
plusresetminus
الهامی: فقط یک شرط برای تمدید قرارداد با نساجی دارم
به گزارش بلاغ،  ساکت الهامی پس از دیدار با گل‌گهر سیرجان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: به سازمان لیگ خسته نباشید می‌گویم که مسابقات سرانجام به پایان رسید. خیلی خوشحالم که بعد از چندین سال به استان کرمان آمدم و این ساختار خیلی خوب را اینجا دیدم. گل‌گهر یکی از تیم‌هایی است که خیلی زود آسیا را خواهد دید. قلعه‌نویی برای من همیشه عزیز و الگوی من بود، اما این فوتبال امروز نشان داد که باید مقابل عزیزترین‌های خودمان هم بایستیم

وی ادامه داد: به همه ثابت شد که هیچ انگی به من و قلعه نویی نمی‌چسبد. متاسفم برای کسانی که ساعت 2 و نیم شب بیانیه دادند. آنها خودشان از مفسدان فوتبال ایران هستند. امروز فوتبالی را دیدیم که از بهترین‌های لیگ برتر بود.  هر دو تیم می‌توانستند برنده بازی باشند. امیدوارم قلعه‌نویی و تیمش همیشه موفق باشند.

شرط اول و آخرم برای نساجی، اصلاح زمین چمن است

وی ادامه داد: بازی کاملاً تاکتیکی بود. آنها چند بار سیستم خود را تغییر دادند و ما هم همین کار را کردیم. بازی خیلی خوبی بود، هرچند در پایان خوشایند گل‌گهری‌ها نشد. این فوتبال می‌گذرد و شرافت است که می‌ماند. قلعه‌نویی پرافتخارترین مربی تاریخ ایران است و نمی‌توان موفقیت‌هایش را نادیده گرفت. برای تیم گل‌گهر در جام‌ حذفی هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سوال که آیا برای فصل آینده در این تیم می ماند یا خیر، تصریح کرد: امروز شاگردانم بازی کردند که کیفیت بالایی داشت، چون امکانات و شرایط خوب بود. قول می‌دهم اولین و آخرین شرطم برای نساجی اصلاح زمین شهید وطنی است. اگر درست نشود در این تیم نمی‌مانم. تیم من خارج از زمین خودش همه تیم‌ها غیر از پرسپولیس را برده است. امروز هم فوتبال زیبایی را شاهد بودیم.

الهامی افزود: همه از فوتبال گل‌گهر لذت می‌برند؛ با وجود اینکه آنها از ماعقب افتادند، اما سیستم بازی‌شان بهم نخورد. ما خیلی خوب کار کردیم و شاگردانم نشان دادند که چقدر با شرف هستند. دست تک تک آنها را می‌بوسم و معتقدم باید جلوی آنها سجده کرد. شرمساری برای کسانی ماند که به ما انگ می‌زدند. این انگ‌ها به بچه‌های ناز‌ی‌آباد نمی‌چسبد. بابت انگ‌هایی که زده شد، خیلی ناراحتم و نمی‌توانم آن را هضم کنم. شاید بازی از نظر جدولی اهمیتی برای ما نداشت اما خدا شاهدست که تا صبح نخوابیدم.

وی عنوان کرد: امیدوارم گل‌گهر در جام حذفی موفق باشد چون لیاقتش را دارد. خوشحالم که توانستم به قولی که به مردم مازندران و مرحوم دست‌نشان در رو تشییع جنازه‌اش دادم عمل کنم. در آن روز به دست‌نشان گفتم قول می‌دهم که اجازه ندهم یادگارش از بین برود. یادگار آن مرحوم را حفظ کردم و این موفقیت را به روح نادر تقدیم می‌کنم. امیدوارم روحش در آن دنیا در آرامش باشد. هرچند سال‌ها به نادر هم چنین انگ‌هایی زدند اما در نهایت رو سیاهی به ذغال ماند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درمورد عملکرد داوری گفت: در این مورد صحبت نمی‌کنم، چون از روز اول هم صحبت نکردم. کارشناسان باید نظر بدهند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين